Автобус Львів-Івано - Франківськ

Івано-Франківськ - відрізняється важливим значенням серед українських міст, а подорож сюди коштує дуже дешево, враховуючи, що це великий транспортний вузол на західній Україні. Звідси зручно їхати в Карпати, в тому числі на Буковель і Драгобрат.

Ціна квитка Львів-Івано-Франківськ

Автобус Львів-Івано-Франківськ пропонує регулярні рейси та дуже низьку вартість квитків. Ціна звичайного квитка на автобус до Івано-Франківська зі Львова - зазвичай 68 грн.

Уточнити вартість, наявність та кількість вільних місць можливо онлайн в системі - тарифи можуть помінятися, а також може внести корективи перевізник, який і встановлює остаточні тарифи. Автовокзал прибуття і відправлення міжміського автобуса Львів-Івано-Франківськ також можна дізнатися на сайті через пошукову систему. Для пасажирів доступні й інші можливості Інтернету, наприклад, бронювання або придбання квитків.

Продаж онлайн

Здійснюється і онлайн продаж квитків Львів-Івано-Франківськ через систему, що включає рейси по Україні і закордон. Краще звичайно купувати в Інтернет - так зручніше! Квитки на автобуси в Івано-Франківськ зі Львова замовити по телефону неможливо, але можна забронювати.

З більшості міст Заходу України є автобуси до Львова. Якщо рейс Львів-Івано-Франківськ є в системі, на нього можна замовити квиток.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!