Автобус Львів-Хмільник

Хмільник - невелике українське місто у Вінницькій області, яке має важливе значення для регіону. Та й поїздка буде коштувати дешево. Автобус Львів-Хмільник з'єднує два міста, причому гарантує низьку вартість проїзду.

Звичайна ціна квитка на автобус в Хмільник зі Львова - близько 193 грн.

Замовлення квитків Львів - Хмільник

Тим більше, що поїздка буде досить дешевою, якщо вибирати автобус. Обов'язково уточнюйте, чи не було зміни тарифів, наявність квитків - найактуальніша вартість вказана в системі, що дозволить вам точніше зорієнтуватися, дізнатись актуальний бюджет поїздки.

Дізнатися на сайті через пошукову систему:

  • автовокзал відправлення;
  • автостанцію прибуття.

Інтернет відкиває багато можливостей! Купівля та бронювання білетів на автобуси сидячи дома - одна з них. Поїздка на автовокзал або автостанцію за квитками для багатьох – окрема подорож, якої можна уникнути, якщо зайти на сайт з продажу квитків на автобуси з Львова.

Здійснюється і онлайн продаж квитків Львів - Хмільник. Квитки на автобуси в Хмільник зі Львова замовити по телефону неможливо, але можна забронювати. З більшості міст Заходу України є автобуси до Львова. Якщо рейс Львів - Хмільник є в системі, на нього можна замовити квиток.

Принади Хмільника

Ви запитаєте, навіщо люди їдуть в Хмільник? В першу чергу вони хочуть бути здоровими, а поїздка виправдана. Хмільник - це бальнеологічний курорт.

Легенда свідчить, що в одного польського вельможі була улюблена донька, яка страждала на ревматизм і не одні ліки бідоласі не допомагали. Одна мудра служителька зглянулася і почала поїти дівчину чудодійною водою з загадкового кам'яного колодязя під Хмільником. Дочка одужала, але жадібний батько звелів слугам поїхати в ліс, знайти криницю і засипати її! А ось 1934 року легенда знайшла своє підтвердження. Приїхали з райцентру геологи, провели свердловину, щоб забезпечити транспортування води в міську систему. Так була відкрита чудодійна вода, яка за хімічним складом класифікувалася, як радонова, вуглекисла, гідрокарбонатно-хлоридно-кальцієво-натрієва мінеральна вода з підвищеним вмістом марганцю. Вона не має аналогів серед відомих вод.

Головна архітектурна пам'ятка міста - Палац графа К. Ксідо, побудований на початку двадцятого століття, але їдуть сюди заради численних сучасних санаторіїв.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!