Автобус Львів – Хмельницький

Хмельницький - відрізняється важливим значенням серед українських міст як обласний центр. Завдяки оптовому ринку Хмельницький відвідують і заради дешевого шопінгу. А подорож сюди коштує дуже дешево, якщо вибирати в якості транспорту автобус.

Ціна звичайного квитка на автобус до Хмельницького зі Львова - від 148 грн.

З приводу автобусних тарифів. Обов'язково уточнюйте, чи не було зміни тарифів, наявність квитків - найактуальніша вартість вказана в системі, що дозволить вам точніше зорієнтуватися, дізнаючись актуальний бюджет поїздки. Важливі автовокзали прибуття і відправлення за маршрутом Львів - Хмельницький, їх адреси можна дізнатися на сайті.

  • Категорія: Львів - Хмельницький
  • Тривалість поїздки: 5 годин
  • Ціна квитка - від 148 грн.

Купівля квитка на автобус Львів – Хмельницький

Не варто забувати про сучасні технологіі для пасажирів. Багато можливостей сьогодні доступні пасажирам за інтернетом. Купівля та бронювання входять у це число. Важливо, що є доступ на сайт з продажу квитків на автобуси, оскільки це дозволяє економити кошти і час пасажирів, які можуть замовити квитки не виходячи з дому і не здійснюючи для цього окрему поїздку. Бронювати квитки можна безкоштовно, хоча тримається така бронь не довго, в деяких випадках це дуже доречно.

Зручно, що продаж квитків Львів - Хмельницький відбувається онлайн. Вимоги сучасного життя - все оцифровується, у тому числі і придбання проїзних документів на транспорт. Процедура дуже проста:

  1. Знайдіть прямий рейс зі Львова до Хмельницького в системі за заданими параметрами.
  2. Забронюйте або купіть вибраний квиток з Львова. Важливо вказувати справжні ім'я та прізвище (для міжнародних рейсів - латиницею, як в закордонному паспорті). Все контролюється повідомленнями.
  3. В підтвердження бронювання квитків на сайті на вказану електронну адресу (e-mail) надійде спеціальний лист. Якщо оплатити квитки картами Visa і Master Card, то зарахування відбудеться одразу, а також на електронну пошту надійде e-ticket.

Дає право на посадку роздрукований квиток (посадковий) і паспорт, тому подбайте про це заздалегідь.

По телефону квитки на автобуси в Хмельницький зі Львова можна тільки забронювати, а викуповувати або онлайн або у касі в Києві.

Про Хмельницький

В Хмельницький їдуть на величезний ринок скупитися. Автобус Львів-Хмельницький з'єднує два міста, причому гарантує низьку вартість проїзду. Пам'яток в Хмельницькому залишилося небагато - не всі пережили війну.

Люди тут жили ще в сьомому столітті до нашої ери, про що свідчать численні археологічні знахідки ще скіфських культур. Хмельницька область може похвалитися замками і курганами, що буде дуже цікаво як історикам, так і людям, які приїхали у Хмельницький на відпочинок або за покупками.

До речі, Кашпіровський родом із Хмельницького.

Через Хмельницький проїжджають багато рейсів з України в Польщу, в тому числі автобус Хмельницький - Лодзь.

 

Автобуси по Україні

Автобуси в Хмельницький з Києва також є в системі! Для багатьох населених пунктів єдиною прийнятною альтернативою є автобуси по Україні. З багатьох великих міст є регулярні автобуси в Київ. У кожній частині України свої найбільші транспортні вузли. Так на Півдні, це звичайно ж Одеса, на Заході - Львів, на Сході - Харків, а в центрі - Дніпропетровськ. З багатьох населених пунктів Західної України є автобуси до Львова. У системі є рейси Львів - Хмельницький, на які можна замовити квиток. Якщо замовлення здійснити без посередників – це завжди дешевше.

Роблячи покупку онлайн, ви значно економите кошти, адже як мінімум не потрібно їхати на автовокзал і стояти в черзі в касу. На сайті можна легко знайти вигідні пропозиції і низькі тарифи на такі маршрути: Львів-Тячів, бажаючим оздоровитись завжди цікавий автобус Львів-Хмільник, Львів-Хмельницький, любителям квітів Львів-Хуст, романтичним пасажирам буде цікавий рейс Львів-Чернівці, подивитися на замок можна сівши на автобус Львів-Чортків, шанувальники Карпат можуть сісти на автобус Львів-Яремче.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!