Автобус Львів - Золочів

Золочів - невелике українське місто з особистим замком, котрий має важливе значення, і поїздка буде коштувати зовсім недорого. Автобус Львів-Золочів пропонує регулярні рейси і стабільно низьку вартість квитків. Звичайна ціна квитка на автобус до Золочева зі Львова - близько 45 грн. Уточнити вартість, наявність та кількість вільних місць можливо онлайн в системі - тарифи можуть помінятися, а також може внести корективи перевізник, який і встановлює остаточні тарифи на автобусні рейси до Львова та з нього. Автовокзал прибуття і відправлення міжміського автобуса Львів - Золочів також можна дізнатися на сайті через пошукову систему. Для пасажирів доступні й інші можливості Інтернету, наприклад, бронювання або придбання квитків. Поїздка на автовокзал або автостанцію за квитками для багатьох - окрема подорож, якої можна уникнути, якщо зайти на сайт з продажу квитків на автобуси по Україні і не тільки.

Продаж онлайн квитків Львів-Золочів

Здійснюється і онлайн продаж квитків Львів - Золочів. Якщо рейс Львів - Золочів є в системі, на нього можна замовити квиток.

Обов'язково при купівлі вказати справжні дані, в тому числі:

  • ПІБ (для міжнародних рейсів - латиницею, як в закордонному паспорті).
  • Телефон.
  • Єлектронну пошту.

Після того, як бронь сталася, на електронну пошту (e-mail) надійде повідомлення з інструкціями по оплаті і контактною інформацією служби підтримки. Квитки на автобуси в Золочів зі Львова замовити по телефону неможливо, але можна забронювати.

Продаж автобусних квитків здійснюється на рейси: Львів-Заліщики, Львів-Золочів, Львів-Івано-Франківськ, Львів-Кам'янець-Подільський, Львів-Коломия, Львів-Косів, Львів-Рівне, Львів-Кути, Львів-Луцьк, Львів-Любешів. Взимку особливо популярними стають рейси на гірськолижні курорти, такі як автобус Львів-Буковель!

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!