Автобус в Кишинів

Автобуси в Кишинів - один з найпопулярніших видів транспорту в Молдову і притому - дуже недорогий. Звичайно, деякі пасажири воліють потяг з Одеси, але враховуючи вартість проїзду від 200 грн і близько 4-х годин у дорозі - автобус здається ще більш привабливим варіантом для поїздки в Кишинів. До речі, якщо ви плануєте доїхати з Росії і Білорусі також можна вибрати не тільки прямий рейс, а поїздку з пересадкою в Одесі. Чому б не скуштувати мідій і не скупатися в морі, зробити селфі на тлі маяка і продовжити шлях?

Тарифи на деякі міжнародні рейси в Кишинів з Європи:

Автобуси по Молдові з Кишинева

Всередині Молдови із Кишинева також можна планувати подорожі, купуючи квитки в Бендери, Тирасполь, Сороки, Бєльці на місцевий транспорт. Продаються вони в касах автовокзалів і автостанцій. В деяких випадках можна вибрати поїзд.

Автобуси з України в Кишинів

Автобуси з України в Кишинів, тарифи:

з Києва до Кишинева квиток на автобус коштує від 369 грн, а в дорозі за маршрутом Київ - Кишинів пасажири пробудуть 10-11 годин.

  • квиток на автобус Одеса - Кишинів коштує від 214 грн і в дорозі близько 4-х годин.
  • автобус Хмельницький - Кишинів, вартість квитка - 421 грн;
  • рейс автобуса Ізмаїл - Кишинів - від 180 грн.
  • автобус Чернівці - Кишинів - від 404 грн.

З пересадкою і безпосередньо можна знайти багато інших рейсів в Кишинів з таких українських міст, як: Дніпро, Харків, Львів, Херсон, Ізмаїл, Миколаїв, Вінниця, Умань, Запоріжжя, Кам'янка, Полтава, Житомир. Найчастіше зручніше доїхати до Хмельницького чи Одеси, в залежності від міста відправлення і потім пересісти на рейс в Кишинів. Тим не менш прямі автобуси є з Дніпра (ціна квитка - від 455 грн) та інших. Влітку безпосередньо можна купити квиток з Кишинева в Трускавець, наприклад. Взимку квитків цілком може не бути в наявності.

Якщо немає прямого квитка Львів - Кишинів, то купуйте квиток зі Львова до Хмельницького чи Чернівців, а там вже сідайте на прямий автобус до столиці Молдови.

Автобуси з Росії в Кишинів

Із Російської Федерації також досить легко можна доїхати в Кишинів. Автобуси з Росії в Кишинів, ціни:

  • автобус Москва - Кишинів - від 3465 рублів;
  • автобус Санкт-Петербург - Кишинів - від 4030 руб.,
  • рейс Воронеж - Кишинів - 3896 рублів,
  • автобус Липецьк - Кишинів - від 3896 руб.

Квитки на автобуси з Росії ви можете замовити на сайті точно також, як і на інші рейси по Європі. Причому є можливість вибрати не тільки мову, але і потрібну валюту. Російські міста з яких можна спланувати поїздку в Кишинів з пересадкою в Москві і Пітері: Ростов, Білгород, Краснодар, Калуга, Курськ, Смоленськ, Казань, П'ятигорськ, Геленджик, Тамбов.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!