Автобус в Гаагу

Гаага - це місто на Північному морі, яке знамените перш за все тим, що саме тут розташовуються різні міжнародні судові інстанції: Міжнародний суд ООН, Міжнародний арбітражний суд, Міжнародний кримінальний суд. Сюди їхати варто не тільки для того, щоб взяти участь в одному з правових процесів, але і просто помилуватися чудовими будинками, наприклад, будівлями Генеральних штатів (Бинненхоф), що немов пливуть водним плесом або Лицарським залом, або чудовим Курхаус ван Шевенінген, що підноситься над пляжем. У Гаазі розташований один з найкумедніших пам'ятників Сталіну - щось на кшталт телефонної будки, всередині якої розташувався стіл, покритий червоною матерією, кам'яне погруддя Сталіна і позитивна лампа з абажуром.

Раніше в Гаагу з Києва їздив прямий автобус, так що перевірити наявність квитків в системі - зовсім не зайве. Сьогодні по даному маршруту в Нідерланди можна доїхати з пересадкою. Швидше за все в теплу пору року квитки на автобуси в Гаагу знову будуть в наявності.

Автобуси в Гаагу з інших міст Голландії також можна знайти на сайті. Для прикладу тарифів – квиток на автобус Амстердам - Гаага коштує 5.25 євро. Така сама ціна у рейсу Гаага-Утрехт. Порадити, що краще - автобус або поїзд важко, оскільки у кожного виду транспорту свої переваги і вони суто індивідуальні. Якщо ви хочете зекономити час і трохи попрацювати, варто купити квиток на поїзд, а якщо хочете заощадити - краще вибирати автобус і купувати квитки заздалегідь.

і поїздка займає всього 45 хвилин. Також до столиці Голландії (Амстердама) можна доїхати на потязі, як втім і в інші міста - Роттердам або Бреду .

Міжнародні автобуси до Гааги:

  • автобус Берлін - Гаага - від 30 євро;
  • автобус Варшава - Гаага - від 41 євро;
  • Кельн - Гаага - від 15,75 євро;
  • Брюссель - Гаага - від 9,45 євро;
  • автобус Париж - Гаага - від 18 євро;
  • Гент - Гаага - від 9,45 євро;
  • Лілль - Гаага - від 13,65 євро.

У такі міста як Брюгге (Бельгія) доведеться їхати з пересадкою в Брюсселі.

Також дістатися до Гааги можна на літаку, прилетівши в аеропорт Амстердама Схіпхол і далі на автобусі або потязі прямо в саму Гаагу.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!