Автобус Стрий - Варшава

Стрий - одне з тих міст, яке не помічаєш, поки в ньому не побуваєш. Головні пам'ятки Стрия: Костел Різдва Діви Марії, Стрийська гімназія, Успенський собор XVIII століття. Автобус - зручний транспорт тут. Ціна квитка зі Стрия до Варшави - від 535 грн. Деталі дивіться на сайті та звірте зі своєю датою.

Маршрут рейсу Трускавець - Варшава з найдешевшими квитками до Польщі: Трускавець - Дрогобич - Стрий - Львів - Ярослав - Жешув - Стальова Воля - Сандомир - Радом - Варшава. Отже, рейс дозволяє зробити поїздку Трускавець-Варшава, що буде корисно для тих, хто цікавиться даним напрямком. Пересадку зручніше планувати у Львові, а у нас на сайті є в продажу квитки на автобуси Львів - Стрий. Хоча, їх можна купити в Польщу і на автостанції.

Не забувайте про можливість замовити квиток на автобус Стрий - Радом завдяки цьому рейсу.

Квиток на автобус

Регулярний та міжнародний автобус до Польщі виручає багатьох місцевих жителів, а вартість радує, оскільки навіть з пересадкою у Львові дешевше доїхати не вийде. Хоча якщо у Львові чекають справи, то пересадку зробити можна. Звичайно, якщо їхати з пересадками в Радом та пішим ходом перетинати кордон, може вийти дешевше, але не істотно, враховуючи рівень європейських цін. А так без зайвих витрат за часом можна дістатися на автовокзал Заходня у Варшаві та продовжити свій шлях по Європі або по Польщі.

Найкращий спосіб оплати за автобусний квиток Стрий - Варшава - розрахуватися на сайті картами Visa або Mastercard, вони найпоширеніші та зручні.

Транспорт

Крім автобусів, Стрий може похвалитися завидним ж/д повідомленням і не дивно, оскільки місто вважається великим транспортним вузлом. Основних напрямів поїздів тут п'ять:

  • Львів,
  • Мукачево,
  • Дрогобич-Самбір,
  • Ходорів,
  • Івано-Франківськ.

і квитки можна замовити на сайті, а також на оф. ресурсі "Укрзалізниці", де вони найдешевші. Примітка: затримки на КПП Україна - Польща бувають, хоча спрогнозувати їх важко.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!