Автобус Таллінн - Варшава

І поляки, і естонці однаково люблять автобуси, як недорогий засіб транспорту. Ціна квитка на автобус Таллінн - Варшава - від 29,98 євро. У дорозі рейс Естонія - Польща - близько 17 годин. Вибрати рейси на міжнародні автобуси пасажири та покупці можуть прямо на сайті.

Слід сказати, що з огляду на відстань між містами та вартість квитка - менше 30 євро на деякі рейси, то шукати можливості доїхати до Варшави з пересадками не має сенсу. Проте, якщо у пасажирів є справи в деяких з перелічених міст, в тому числі інших прибалтійських столицях, то можна спланувати поїздку Таллінн - Варшава з пересадками через міста:

  • Рига;
  • Вільнюс;
  • Каунас.

Маршрут автобуса з Таллінна до Варшави передбачає заїзди в Парну, Ригу, Понівежес, Вільнюс, Каунас, Мариямполе, Сувалки, Августов, Білосток. Хоча все залежить від конкретного рейсу, звичайно ж.

Замовити квитки з Естонії до Польщі досить просто, адже обидві країни належать до ЄС, і в обох однаково популярні автобуси, особливо в момент, коли побудова залізниці зупиняється. Проте Таллінн і Варшава ще й аеропортами можуть похвалитися, так що з Талліна або сусідній Риги пасажири можуть легко купити авіаквитки до Варшави.

З Варшави в принципі легко продовжити автобусну подорож до багатьох столиці Європи, починаючи з Праги та Берліна, закінчуючи Парижем, Лондоном й Лісабоном. Квитки на всі ці рейси, а також будь-які інші автобуси до Варшави і до Таллінну можна замовити на сайті без обмежень. Придбати квиток на автобус Таллінн - Варшава та інші рейси можна на сайті, а також забронювати його на короткий термін, для вибору способу оплати або банально - наради з рідними з приводу поїздки. Добре, що для всього цього не потрібно їхати на автовокзал, а здійснювати пошук цілодобово на сайті.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!