Київські фестивалі

Якщо момент перебування в Києві збігся з часом проведення якогось тематичного фестивалю, відвідайте обов'язково один з них! Головні події - це різдвяні і великодні ярмарки на Софіївській площі, але цікаві події проходять цілий рік! Найлегше відстежувати через заходи в facebook або, якщо вас цікавить якийсь конкретний київський фестиваль - підпишіться на новини.

Багато музичних і езотеричних фестивалей збирають в одному місці жителів з різних частин України і з-за кордону, так що легко запланувати відвідування столиці, приурочене до якоїсь події. Такі фестивалі, як "Казкове місто" або "Vedalife" дозволять приїхати з наметом і жити в охоронюваному кемпінгу.

 

Фестивалі українських виробників

В останні роки фестивалі, на яких представлена українська продукція, стали дуже модними і масовими. На таких заходах можна поповнити гардероб і смачно поїсти вуличну їжу.

Made in Ukraine

Регулярний фестиваль-яркарка українських виробників "Made in Ukraine", де можна і смачно поїсти і купити одяг, а також речі для побуту. Вхід на територію безкоштовний. По суті - це торговий центр під відкритим небом.

Всі Свої

Заходи Всі Свої - це тематичні ярмарки українських виробників, які проходять по Десятинній, 12. Тут на кількох поверхах можна купити цікаві речі або будь-яку вкуснятіну- в залежності від того, чому присвячені вихідні (бувають дні українського сукні, прикрашеній, дні кімнати, дні м'ясної і рибної продукції). На всіх заходах гості можуть прекрасно провести час на одній з відкритих терас.

Також у Всі Свої є великий магазин на вулиці Хрещатик, 27.

 

Музичні фестивалі в Києві

Крім величезної кількості виступів і концертів в Києві проходить кілька музичних фестивалів, де можна насолоджуватися музикою цілими днями!

ATLAS WEEKEND

Atlas Weekend - найбільше музична подія столиці України. Протягом 5 днів на 8 сценах можна послухати музику різних напрямків: електронна музика, рок, інді, джаз, поп, хіп-хоп та інші. Вхід за квитками і їх краще купувати заздалегідь.

День вуличної музики

Фестиваль "День вуличної музики" - для любителів слухати і грати. Вхід вільний.

Зазвичай проходить на Пейзажній Алеї, але можливо і на інших локаціях.

Rhythm of Life

Пляжний музичний фестиваль "Ритм життя" - це можливість побувати на Гоа, не виїжджаючи з Києва. Проходить Rhythm of Life буквально на пляжі і буде цікаво як веселим компаніям друзів, так і сім'ям з маленькими дітьми. Тільки уявіть - ви в шезлонгу, попиваєте корисний і дуже смачний смузі, а навколо - музика в стилі new age (нью ейдж).

У все буде можливість спробувати грати на глюкофонах і співаючих тибетських чашах і навчиться танцювати східні і індійські танці.

 

Езотеричні (new age) фестивалі в Києві

Езотерика, психологія, саморозвиток та східні мотиви і вірування популярні по всьому світу і в Україні зокрема. Ціле літо можна курсувати між різними фестивалями і подіями серед позитивних людей. У столиці також проходить багато подібних заходів: "Казкове місто", Vedalife, Свято фарб Холі, Rhythm of Life, Время Дзен (Час Дзен) и многие другие.

Казкове місто

Езотеричний фестиваль "Казкове місто" - це невелике селище веселих і позитивних людей. Ярмарок майстер-класів з різних тем. Тут можна спробувати незвичайні речі: йогу, медитацію, масаж, бойові мистецтва, слов'янську гімнастику, хороводи, спів, астрологію, ворожіння, трансформаційні гри, східні і індійські танці, скло і Вуглеходіння і багато іншого. Щовечора проходить концерт в стилі new-age, а після нього - фаєр-шоу та барабанний джем.

 

Зазвичай проходить на початку літа і триває близько чотирьох днів. А також є "Зимова Казка" під Києвом. Можна жити прямо тут - створені всі умови для комфортного кемпінгу. Їжу можна готувати самостійно, або купувати в кафетеріях.

Вхід платний - квитки починають продавати за місяць-два до події. Чим раніше купите квиток, тим дешевше він обійдеться!

Vedalife

Фестиваль йоги і ведичного способу життя "Vedalife" подаруємо багато нових позитивних емоцій. Fly-yoga (йога в гамаках), яскраві зустрічі з високодуховними людьми і майстрами, лекції про здорове харчування, аюрведою, ведичної астрології. Кожен день фестивалю завершується яскравим концертом!

Свято фарб Холі

Одне з найяскравіших подій в Києві - свято фарб Холі! Якщо ви хочете розфарбувати себе і своє життя в буквальному сенсі цього слова, то не пропустіть на початку літа.

Вхід на фестиваль платний, але воно того варте!

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!