Прогулянки по Києву з гідом і екскурсії

Навіть самостійно гуляти по Києву, не користуючись нічиїми платними послугами - дуже цікаве заняття, але іноді хочеться отримувати коментарі від знаючих людей, спілкуватися і дізнаватися щось нове. Плюс, в деякі місця Києва без організованої групи або з поводирем практично не потрапиш.

Але що вибрати? Кому довіриться? Як провести день цікавіше, ніж коло на автобусі по основних визначних пам'яток Києва?

Це невелика стаття з оглядами послуг від різних агентств і персональних гідів, яка допоможе визначитися, нетривіально провести день і побувати на незвичайній екскурсії!

 

Цікавий Київ (Интересный Киев)

Компанія Цікавий Київ (Интересный Киев) знайома багатьом завдяки величезній базі знань, яку любителі історії збирають на своєму сайті і блозі. Основна сфера діяльності - екскурсії по Києву, опис яких ви зможете знайти на їхніх сторінках. Є групові варіанти, вартістю 100-200 грн. або індивідуальні - від 1500 грн. Тут, крім історичних і містичних, присвячених Булгакову, наприклад, можна знайти такі нетривіальні варіанти, як Підземний Київ, Некрополі Києва, Футбольний Київ, Ехо Війни, Сталінські тунелі під Дніпром та інше.

Дізнатися про найближчі екскурсії можна в календарі (як правило, вони проходять в суботу та неділю).

 

Містичний Київ з Ладою Лузіною

Також в Києві часто проходять екскурсії з відомою українською письменницею Ладою Лузіною. Любителям серії книг "Київські Відьми" однозначно сюди. Для того, щоб потрапити на екскурсію - стежте за оголошеннями на facebook сторінці.

 

Київ - моє улюблене місто

Компанія Київ - моє улюблене місто пропонує недорогі та цікаві прогулянки по Києву, а також виїзні організовані маршрути на цілий день, наприклад в Букинський каньйон або в дендропарк Олександрія в Білій Церкві.

Вартість виїзних турів залежить від напрямку. Основна маса піших екскурсій недорогі - від 80 грн. За цю вартість ви зможете дізнатися більше не тільки про історію, храми і таємні стежки столиці України, а й про будинки розпусти в Києві, розгадати таємницю архітектора Беретті.

 

Київський код

Київський код - ще одна цікава компанія, що пропонує прогулятися по Києву з користю. Наприклад, вони пропонують відвідати будинок Булгакова вночі (ну або точніше ввечері) або інші важкодоступні місця - підземелля київської фортеці, оперу, обсерваторію. Ще в київському коді можна взяти участь у квесті.

Також на сайті є клубна програма, що дає знижки на екскурсії, лекції та інші оплачувані заходи. Ви або купуєте її за 100 грн, або отримуєте на третьому замовленному заході і в подальшому будете отримувати знижки від 5 до 50%. Тобто, якщо ви любитель такого проведення часу, то для початку спробуйте цей варіант, щоб отримувати знижки в подальшому.

При виборі гіда важливо пам'ятати, що часто одна і та ж екскурсія може продаватися на декількох ресурсах, оскільки вони часто консолідовані і є партнерами один одного. І піти на екскурсію за 60 грн. замість 80 грн. дуже приємно!

По багатьом київським пам'яткам можна погуляти самостійно пішки без супроводу і додаткових доплат.

 

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!