Автобус Братислава - Відень

Відень і Братислава - дві столиці Словаччини й Австрії, які неймовірно близько розташовані один до одного - всього годину з невеликим в дорозі. Ціна квитка на міжнародний автобус Братислава - Відень стартує від 1 євро! Іншими словами це дешевше, ніж у багатьох містах поїздка на міському транспорті. До речі, такі ціни на міжнародний автобусний транспорт - рідкість, але все ж трапляється. З подробицями можна ознайомитися в статті "Квиток за 1 євро".

Як доказ такої вартості квитка Братислава - Відень, можна привести приклад з пошукової системи:

  • Ціна квитка на автобус Братислава - Відень - 1 євро
  • Як бачите - відправлення відбувається AS Mlynské Nivy, pl.16 в Братиславі та прибуття на звичайну точку висадки у Відні для STUDENT AGENCY - U2 Stadion, Busterminal Stadioncenter, Engerthstrasse, pl.6
  • Але в більшості випадків ви заплатите 5 євро за проїзд, якщо купите квитки заздалегідь онлайн.

Вигода такого розташування в тому, що:

  • в обох містах є міжнародні аеропорти;
  • причому в Братиславу зі Східної Європи часто квитки значно дешевше, ніж у Відень;
  • а більший вибір - це завжди можливість заощадити.

Якщо розібратися, то від багатьох аеропортів добиратися до столиці або міста, до якого він прикріплений, набагато довше, ніж з Братислави до Відня. Наприклад, з Києва є рейси і до Відня та Братислави як автобуси, так і на літаки. Покупцям досить вибрати, куди рейси дешевше, а потім просто переїхати з Братислави до Відня або навпаки з Відня до Братислави і при цьому неймовірно заощадити!

Також пасажири, купуючи квитки на автобуси в Словаччину, в той же Кошице, можуть спланувати переїзд на поїзді або автобусі до Братислави, а потім лише за один євро дістатися до Відня. Автобуси в Австрію можна знайти і в інших містах, але Відень - головний транспортний вузол. Не дивно, що зі Східної Європи є багато рейсів у це прекрасне місто, наприклад, рейс Прага - Відень та Будапешт - Відень. З України часто купують білети на рейси Київ-Відень, Львів-Відень, Ужгород-Відень.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!