Автобус в Грац

Грац - австрійське місто недалеко від кордону зі Словаччиною і Словенією. Також відносно недалеко знаходиться Італія, так що через Філлах та Клагенфурт можна потрапити в Удіне, Местре та Венецію. Але багато хто воліє їхати через Марібор і Любляну (тобто через Словенію).

Автобуси з Австрії до Словенії:

  • автобус Грац - Марібор - від 13,65 євро.
  • автобус Грац - Любляна - від 24,05 євро.

Автобуси до Італії:

  • рейс Грац - Удіне - від 37 євро;
  • маршрут Грац - Рим - від 65 євро.

Купити квиток на автобус в Грац можна так само, як і в будь-яке інше європейське місто, рейси в яке подано на сайті. Система продажу квитків розроблена в Чехії - країні в центральній частині Європи, де автобуси відіграють важливу транспортну роль. Рівне теж саме можна сказати і про Австрію, як країну. Єдина складність - гірське оточення. З іншого боку саме завдяки цій особливості ландшафту практично в кожному місті можна добре покататися на лижах та сноуборді.

Головна визначна пам'ятка Граца - музей-арсенал (Грацский арсенал), який зацікавить любителів історії, середньовічної та вогнепальної зброї.

Автобус Відень - Грац

Автобус Відень - Грац перебуває в дорозі 2:07 і коштує від 9,45 євро, що недорого, враховуючи звичайні тарифи на кілометраж по Європі. Замовити квитки на автобуси з Відня в Грац і у зворотньому напрямку можна на сайті онлайн. Тим більше, що на вибір надається декілька перевізників. Крім того можна купити ж/д квитки.

Внутрішні та міжнародні автобуси в Австрію представлені досить добре рейсами у Відень, Зальцбург, Лінц, Інсбрук і інші. Власне з Києва та Львова в Грац можна доїхати з пересадкою у Відні.

Популярні рейси в Австрію з України:

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!