Автобус Львів - Прага

Пльзень - велике місто Західної Чехії, і не дивно що зі Львова сюди багато прямих автобусів. Ціна квитка на автобус зі Львова в Пльзень - від 1000 грн, але рейси є різні. Тривалість подорожі суттєва - від 16 годин. Вибір рейсів широкий, так що ви зможете виїхати в будь-який потрібний вам день.

Маршрути в Плзень через Львів:

 • Золочів - Карлові Вари;
 • Коломия - Прага - Плзень;
 • Чернівці - Прага;
 • Надвірна - Пльзень;
 • Київ - Прага - Плзень;
 • Трускавець - Плзень;
 • Стебник - Прага - К.Вари;
 • Київ - Карлові Вари;
 • Черкаси - Пльзень.

Зі Львова в Пльзень можна їхати через Прагу:

 1. Автобус Львів - Прага;
 2. автобус Прага - Плзень - від 4 євро.

У Львові роблять пересадку пасажири з усієї України, щоб недорого дістатися в Пльзень. Наприклад, якщо ви запланували проїхати на автобусі з Києва в Пльзень, то має сенс зробити пересадку у Львові:

 1. Вартість квитка на прямий автобус Київ - Пльзень - від 1670 грн.
 2. Через Львів можна доїхати і за 1000 грн, якщо купити недорогий квиток на поїзд Київ-Львів, а потім пересісти на автобус Львів - Плзень за 1000 грн.

Купити квитки можна безпосередньо на сайті, так що на автовокзал їхати не потрібно. Просто прийдете на автостанцію вже для посадки. Оплатити квитки можна картами visa або master card, а також електронними грошима paypal.

Про Пльзень

Візитна картка чеського міста Пльзень - знамените пиво Пілзнер, яке варять тут ще з 13 століття. Тому і культурна програма відповідна: походи по пивним ресторанам, відвідування музею пивоваріння та прогулянки затишними вуличками, де все нагадує багатовікову історію міста. На цих же вулицях повсюдно розташовані автомати продажу банкового пива на випадок, якщо перехожим колись засиджуватися в ресторанах.

Якщо подивитися на Пльзень з висоти пташиного польоту, можна помітити його дивовижну симетричність. Місто побудували за наказом короля на рівнині. За планом в центрі розташувалася простора площа, а від неї потягнулися рівні вулиці, які перетинаються тільки під прямим кутом.

Що стосується історичних будівель, тут гілка першості належить готичному кафедральному собору святого Варфоломія. Його вежа є найвищою в Чехії і звідси відкривається приголомшливий вид на місто. Також уваги гідна міська ратуша в стилі Ренесансу, барокове будівля єпископства, будівля синагоги в романському стилі і музей західного Чехії в стилі пізнього Ренесансу.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!