Автобус в Плзень

Пльзень (іноді назва пишуть без м'якого знака - Плзень - саме так місто позначений в системі) - місто в західній частині Чехії і вважається великим транспортним вузлом в країні. Автобус - оптимальний вид транспорту, щоб дістатися в Пльзень, оскільки тут немає власного аеропорту. Також для цієї мети можна використовувати чеську залізницю.

Як дістатися в Пльзень

Дістатися в Пльзень можна трьома способами: на автобусі, літаку (якщо прилетіти в аеропорт Праги або курортного міста Карлові Вари) або поїзді. До слова сказати залізниця всередині Чехії дуже популярна і самі чехи віддають перевагу поїзда автобусам.

З України в Плзень можна доїхати як на прямому автобусі, так і з пересадкою в Празі і кожен пасажир вирішує, що йому зручніше і вигідніше.

Купуйте квитки на автобуси Київ - Плзень і Львів - Пльзень на сайті! Також є маршрути з більш дрібних міст в Україні та сусідніх країнах. Наприклад, варіант проїзду Дрогобич-Плзень.

До речі, через Прагу доведеться їхати навіть з Інших міст Чехії, будь то Брно, Оломоуц чи Карлових Вар.

Дістатися в Пльзень зі Східної Європи найкраще з пересадкою в Празі. Тобто спочатку купити квиток на автобус до Праги і тільки потім пересісти на внутрішній транспорт в Пльзень. Хоча слід зауважити, що прямі автобуси в Пльзень з України також є.

На сайті можна купити квитки на автобус Київ - Прага, і вже з Праги замовити квиток в Плзень. Можете замовити проїзд на автобусі Львів-Прага, а потім доїхати в Плзень на місцевому транспорті. Замовляйте білети Львів-Прага, Ужгород - Прага та на інші рейси.

Доїхати в Пльзень з Праги

Доїхати з Праги в Пльзень можна як на автобусі, так і на місцевому поїзді.

Перевезення Прага - Пльзень здійснюють дві автобусні компанії-лоукост:

 • flixbus доставить на місце за 1:40 і буде варто 3,68 євро;
 • STUDENT AGENCY k.s. доставить за годину і ціна квитка на автобус буде - 4,68 євро.

Автобус Київ - Пльзень

По суботах, неділях і середах з Києва в Пльзень можна доїхати на автобусі, що відправляється з автостанції біля ж / д вокзалу, а також робить зупинку для посадки пасажирів на виїзді з Києва на автостанції "Дачна". Ціна квитка на рейс Київ - Пльзень в обох випадках 1470 грн. Маршрут прямування автобуса включає в себе міста Київ, Житомир, Рівне та Львів, а в Чехії робить зупинки в Брно, Градец Карлові, Прага, Плзень і Карлові Вари. Отже між усіма цими зупинками можна купувати квитки на автобуси Київ - Пльзень.

Автобус Львів - Пльзень

Автобусів зі Львова в Плзень дуже багато і ціни різні. Вартість рейсу Львів - Пльзень стартує від 800 грн.

Маршрутів, які дозволяють купити квиток на автобус Львів - Пльзень кілька:

 • автобус Чернівці - Прага, хоча фактично кінцевою зупинкою є Пльзень. Замовити квиток можна буде з українських міст: Чернівці, Снятин, Коломия, Івано-Франківськ, Калуш, Долина, Стрий, Львів, і з митниці в містечку Краковець. Це найдешевший прямий рейс в Пльзень зі Львова, і його ціна 892,50 грн. До речі, автобус в Чехії зупиняється в Острал і Оломоуці.
 • автобус Золочів - Карлові Вари варто 945 грн. В Україні робить зупинки в Золочеві та Львові. Кінцева зупинка рейсу - Карлові Вари.
 • автобус Коломия - Прага - Плзень також користується попитом.
 • автобус Стебник - Прага - К.Вари варто вже не так дешево, але все ж ціна не сильно висока -1150 грн. Крім того рейс робить зупинки в містах Дрогобич та Стрий, звідки також можна купити квиток на автобус в Пльзень (Дрогобич - Плзень).
 • рейс Київ - Прага - Карлові Вари також проходить через Львів.

Тривалість поїздки в Плзень залежить від обраного рейсу. Найшвидші з перерахованих їдуть близько 16 годин, так що з огляду на відстань, квитки зовсім недорогі.

Автобуси в Пльзень із Західної Європи

З міста Пльзень безсумнівно зручно добиратися до деяких міст Західної Європи.

В першу чергу з Німеччини, оскільки Пльзень перебувати до кордону набагато ближче, ніж Прага. так що любителі пива можуть покуштувати за поїздку і чеського і німецького, тим більше, що квиток на автобус між Мюнхеном і Чехією варто зовсім недорого.

 • автобус Нюрнберг - Пльзень - від 23 євро;
 • автобус Мюнхен - Пльзень - від 15 євро;
 • автобус Берлін - Пльзень - від 19 євро.
 • Також є прямі рейси і до Франції, наприклад:
 • автобус Париж - Пльзень коштує від 55 євро.
 • автобус Брюссель - Пльзень коштує від 53 євро.
 • автобус Амстердам - Пльзень коштує від 57 євро.
 • автобус Мілан - Пльзень коштує від 58 євро.

Ви можете перевірити актуальність цін в системі пошуку квитків на сайті. Потім можна як купити, так і забронювати квитки на автобуси.

Пам'ятки міста Пльзень

Пам'ятки в Пльзені не настільки великі, як в Празі, але подивитися є що. Тим більше, що міста Чехії можуть похвалитися великою кількістю збереглася з середньовіччя архітектури, оскільки по країні не пройшлася вогненним зливою Друга Світова Війна.

Головною визначною пам'яткою вважається Кафедральний собор Святого Варфоломія в готичному стилі. Існує з тринадцятого століття. Висота вежі - 102 метра, що робить собор найвищою в Чехії. Раніше собор оточувало кладовищі, але було знесено кілька сот років тому. Міська ратуша в стилі Ренесанс - також одна з візитних карток міста.

Найбільший інтерес у відвідувачів викликає не тільки оглядовий майданчик кафедрального собору, але також Пльзеньське історичне підземелля, що виникло в шістнадцятому століття одночасно з самим містом. Прогулянка тривати близько години і дає уявлення, як жилося в місті в Середні століття. Що цікаво в основному підземеллі служило в якості ... пивоварень! Куди ж без них що в совремменость, що в історичній Чехії!

Також в місті є свій зоопарк і родзинка - Динопарк.

Любителям пива слід відвідати Пивоварню Plzeňský Prazdroj. А любительок здивує пивне SPA.

Доїхати в Плзень можна зі Львова в Україні або великих транспортних вузлів трохи західніше: Познані, Вроцлава та інших в Польщі.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!