Автобус Київ - Лубни

Лубни - одне з міст Полтавської області, куди комфортно їхати автобусом. Зазвичай вартість квитка Київ - Лубни починається від 92 грн., Але перевірити тариф на конкретну дату краще додатково, оскільки перевізники часто коригують свої тарифи. Рейси є як з Центрального автовокзалу, так і з бориспільського терміналу D (міжнародний аеропорт Бориспіль за 35 км від Києва), але найдешевший тариф пропонують перевізники, які вирушають від станції метро «Осокорки».  Квитки на всі рейси можна придбати заздалегідь на сайті.

Поїздка в Лубни - хороша ідея для недорогої подорожі. Головні пам'ятки міста:

  • Єпархіальне училище,
  • Церква Різдва Богородиці (Братська),
  • Краєзнавчий музей,
  • Троїцька церква,
  • Церква Всіх Святих.

Про це мало хто говорить, але в будь-якому квитку є комісія за реалізацію, оскільки касири на автостанції або автовокзалі далеко не волонтери. У разі продажу квитка через Інтернет цей збір спрямований не на касу, а на сайт. Додаткова перевага - здійснюючи покупку квитка Київ - Лубни через Інтернет не потрібно їхати на автовокзал і витрачати гроші на проїзд. Достатньо зателефонувати в касу і уточнити, скільки коштує проїзд Київ - Лубни.

Квиток до Лубен з Києва

Автобуси, які виконують рейси до Лубен з Києва, їздять часто. Графік руху та наявність квитків можна перевірити в системі, визначивши конкретну дату або навіть діапазон, а також сформувати маршрут з пересадками.

Зі столиці України можна доїхати у Одессу, Харків, Львів, Луцьк, Черкасси, Очаків, Канів, Ужгород, Рівне, Трускавець, Павлоград, Красноармійськ, Лубни, Черкаси.

Приємна новина для любителів лиж та сноубордів - прийнятні ціни на рейс автобуса Львів-Буковель.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!