Автобус Львів - Чернівці

Чортків - важливе місто для транспортного сполучення по Україні з власним замком і приємним центром. Крім усього іншого, поїхати сюди можна дешево на автобусі. Це й не дивно для адміністративного центру.

Автобус Львів-Чортків з'єднує два міста, причому гарантує низьку вартість проїзду.

Ціна одного квитка на автобус зі Львова в Чортків - починаючи 108 грн.

Варто відзначити, що з Чорткова є прямі міжнародні автобуси, які проїжджають Львів. Наприклад, на сайті можна замовити квиток на автобус Чортків - Варшава як безпосередньо, так і з пересадкою у Львові.

Чортків цікавий знайденим тут останками культури трипілля. Також тут є свій замок. Замок Гольських! Більше про замки і фортеці України читайте в спеціальній статті з ілюстраціями! Чортківський замок перебувати в занедбаному стані, при цьому його можна вважати відносно збереженому, хоча сьогодні це скоріше руїни, ніж будова. Також тут колись була резиденція Потоцьких.

У самому місті викликає інтерес ратуша Чорткова. Гарний костел Станіслава додатково оживляє центр. Також містечко може похвалитися кількома дерев'яними церквами.

Для історії України Чортків займає важливе значення в тому числі для національно-візволітельного руху під проводом Богдана-Хмельницького. Загалом, їхати в Чортків безперечно варто.

Квитки в Чортків

Обов'язково уточніть, чи не було зміни тарифів, наявність квитків - найактуальніша вартість вказана в системі, що дозволить вам точніше зорієнтуватися, дізнаючись актуальний бюджет поїздки. Важливо, що автовокзал і прибуття та відправлення автобуса Львів - Чортків уточнити також легко на сайті. Багато можливості сьогодні доступні пасажирам по Інтернет. Купівля та бронювання входять в це число. Якщо пасажири живуть далеко від автовокзалу, то можливість зайти на сайт, де відбувається продаж квитків на автобуси для них справжня знахідка, оскільки дозволить не робити окрему поїздку за квитками.

Слід зазначити, що продаж квитків Львів - Чортків зручна для переважної числа пасажирів. Спочатку потрібно знайти потрібний прямий рейс в системі по заданих параметрах. Якщо є бажання, оптимальний варіант можна купити або ж забронювати на час. Важливо вказувати справжні ім'я та прізвище (для міжнародних рейсів - латиницею, як в закордонному паспорті). Повна інформація про рейс, контактні дані та інструкції до оплати будуть в листі-підтвердженні бронювання на зазначеному в бронюванні ящику електронної пошти (e-mail). Якщо оплатити квитки картами Visa і Master Card, то зарахування відбудеться моментально, а також на електронну пошту надійде e-ticket. Дає право на посадку роздрукований квиток (посадковий талон) і паспорт. Замовити квитки на автобуси зі Львова до Чорткова можна онлайн, а забронювати - ще й по телефону.

Давно відмічено, що автобуси з України займають важливу роль у транспортній системі, часто замінюючи потяги і літаки. З багатьох великих міст є регулярні автобуси до Києва. Є в країні також транспортні вузли регіональні. Так на Півдні це звичайно ж Одеса, на Заході - Львів, на Сході - Харків, а в центрі - Дніпропетровськ. Велика частина міст західної України має зі своїх автостанцій регулярні автобуси до Львова. В системі є рейси Львів - Чортків, на які можна замовити квиток. Якщо без посередників здійснити замовлення, то це буде значно дешевше.

Роблячи покупку на нашому сайті онлайн, ви значно економите кошти і що ще більш важливо час і нерви, адже як мінімум не потрібно їхати на автовокзал і стояти в черзі до каси. На сайті можна легко знайти вигідні пропозиції і низькі тарифи на такі маршрути: Львів-Тячів, Львів-Хмільник, Львів-Хмельницький, Львів-Хуст, Львів-Чернівці, Львів-Кам'янець-Подільський, Львів-Буковель. Також не забуваємо про даний рейс Львів-Чортків, лижникам, сноубордистам і любителя гір буде цікаво дізнатися ціну на рейс автобуса Львів-Яремче.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!