Автобус Краків - Амстердам

Квиток на автобус з Кракова в Амстердам можна купити на сайті, вибравши в системі підходящий варіант. Мінімальна ціна квитка на автобус Краків - Амстердам - 37 євро. Також є варіанти і по інший вартості.

Автобусні перевізники, які здійснюють рейс Краків - Амстердам:

  • SINDBAD-EUROBUS;
  • EUROLINES POLSKA;
  • EST-LOREK.

Якщо ви плануєте поїхати через Краків в Амстердам, то це хороша ідея, оскільки Краків - великий транспортний вузол з власним аеропортом.

Тривалість поїздки в цілому: 20 - 22 години. Але ви можете вибрати переліт на літаку, що не завжди дешевше, але однозначно швидше. В цілому, квитки на автобуси в Нідерланди дешевше.

Ще більше варіантів проїзду в Нідерланди зі столиці Польщі - Варшави.

Авіаквиток в Амстердам

Авіаквитки в Амстердам також можна знайти на сайті, але як правило вони припускають пересадку і ціна стартує від 70 євро на різні комбінації.  Наприклад, політ KLM Краків - Амстердам без пересадки обійдеться близько 160 євро.

Якщо говорити про лоукост, то Ryanair літає не в Амстердам, а в Ейндховен, зате рейс прямий і часто - недорогий. Можна знайти квиток і за 100 злотих/24 євро. З Ейндховен в Амстердам можна доїхати на поїзді або автобусі. Ціна квитка на автобус в Ейндховен з Амстердама стартує від 6,99 євро з flixbus.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!