Автобус в Роттердам

Роттердам - портове місто і це одна з його головних особливостей. Частина портів Роттердама навіть називається "Європорт", який приймає великі танкери. Саме місто знамените як портовим музеєм, так і Світовим етнографічним музеєм. Природно, рейсами в Роттердам цікавляться здебільшого моряки, оскільки звичайним туристам можна запропонувати розвинену міську інфраструктуру та кілька музеїв. Всі інші пам'ятки краще навідувати в Амстердамі. Отже, квитки на автобуси в Роттердам, Нідерланди, цікавлять в першу чергу моряків і матросів.

Чому саме Роттердам вважається головним європейським портом - гирло річок Рейн і Маас, що зливаються,  утворює судноплавний зв'язок з Бельгією, Францією, Швейцарією і Німеччиною. Також з Роттердама є найбільше поромне сполучення з Великобританією. Природно, вторить всього цього і пасажирське автобусне сполучення.

Деякі рейси автобусів в Роттердам і ціни на квитки:

  •  автобус Брюссель - Роттердам - від 9,45 євро;
  •  автобус Париж - Роттердам - від 18,90 євро;
  •  автобус Варшава - Роттердам - від 41 євро;
  •  автобус Краків - Роттердам - від 31 євро;
  •  автобус Прага - Роттердам - від 40,71 євро;
  •  автобус Берлін - Роттердам - від 30,45 євро;
  •  автобус Кельн - Роттердам - від 15,75 євро;
  •  автобус Дортмунд - Роттердам - від 21 євро;
  •  автобус Гамбург - Роттердам - від 30,45 євро.

Автобус Київ - Роттердам

Квитки на прямий автобус Київ - Роттердам періодично з'являються у продажу. В інших випадках з Києва в Роттердам потрібно їхати з пересадкою в Польщі або Німеччині. Причому зробити це можна досить дешево. Квиток з Перемишля (Перемишля) в Роттердам буде коштувати від 1055 грн. (близько 31 євро), що дуже дешево, відзначаючи відстань. Природно, є рейси з Варшави і Кракова.

Замовити квиток на автобус Київ-Роттердам можна на сайті, але пункт пересадки можна вибрати як самостійно, так і через додаткові функції пошуку.

Автобус Амстердам - Роттердам

Амстердам - Роттердам - 7,35 євро ціна квитка і майже півтори години в автобусі. Природно, автобуси в Амстердам дуже затребувані, але можуть бути замінені поїздами. А ось необхідності в перельотах всередині Голландії немає. Крім того, в столиці Нідерландів (вірніше поруч з нею) знаходиться головний аеропорт країни, до якого їхати менше години, що приємно і набагато ближче, ніж відстань до аеропорту у багатьох інших містах Європи та світу. Природно, що доїхати до Гааги, Бреду або Утрехт також не складе труднощів.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!