Автобус Чортків - Варшава

Чортків — невелике місто на Західній Україні (Тернопільська область). Ціна квитка на автобус Чортків - Варшава стартує від 550 грн. Вартість квитків на автобуси до Варшави з Чорткова можуть бути і трохи вищими — все залежить від рейсу.

Маршрути міжнародних автобусів, що дозволяють купити квиток Чортків - Варшава:

  • Борщів - Варшава;
  • Чернівці - Лодзь;
  • Чернівці - Познань;
  • Могилів-Подільський - Варшава;
  • Кам'янець-Подільський - Варшава.

Найдешевший квиток на автобус Чортків - Варшава продається на рейс Чернівці - Лодзь. Графік руху рейсів — щоденний. Відправлення з Чорткова о 18:00, а прибуття до Варшави — о 5:40. В дорозі — 11:40. Автобус проїжджає також Тернопіль та Львів. Звісно в продажу є й квитки на інші рейси до Польщі.

На сайті ви можете вибрати відповідний квиток на автобус до Варшави зі списку по заданих параметрах пошуку. Якщо ви подорожуєте автобусом, то економите, а це не може не спокушати. Крім того, прямих рейсів у автобусів набагато більше, аніж у поїздів або літаків.

Причому ви можете купити або забронювати не тільки квиток на прямий автобус Чортків - Варшава, а й спланувати пересадку в тому ж Львові.

Поїздка з Чорткова до Варшави через Львів виглядатиме так:

  1. автобус Чортків - Львів (також можна вибрати поїзд);
  2. автобус Львів - Варшава.

Сам Чортків — місто з багатою історією та цікавими пам'ятками. У Чорткові є руїни фортеці, готичний костел Святого Станіслава й цікаві дерев'яні церкви. Подивитися фото замку ви можете у статті «Замки і фортеці України». З такого місця приємно планувати поїздку до Варшави.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!