Автобус Дрогобич - Варшава

Дрогобич має велике значення для всієї області і це одне з колоритних містечок Західної України, де варто побувати. Ціна квитка на автобус з Дрогобича до Варшави - від 15 євро, тобто близько 600 грн. Дрогобич відомий своїми храмами, а також яскравими приватними віллами. Головний розвиток місто отримало завдяки нафтовому буму на початку минулого століття.

Крім того через Дрогобич проходить маршрут Трускавець - Гданськ, який дозволяє не тільки доїхати до Балтійського моря, а й здійснити таку поїздку, як Трускавець-Варшава. Автобуси Дрогобич - Варшава ходять кожен день, хоча і перевізники різні, але це не заважає здійснити потрібну подорож. Крім того, з Дрогобича можна доїхати:

  1. до Львова, в тому числі на автобусі Львів - Дрогобич,
  2. а далі зробити пересадку на рейс Львів - Варшава. До Львова з Дрогобича всього 86 км.

Квиток на будь-який автобус за маршрутом можна замовити на сайті. Також у пасажирів міжнародних і внутрішніх рейсів є можливість безкоштовно забронювати квиток на короткий термін.

Міжнародний регулярний автобус до Польщі виручає багатьох місцевих жителів, а вартість радує. Звичайно, якщо їхати з пересадками і пішим ходом переходити кордон, може вийти дешевше, але не суттєво. А так, без зайвих витрат за часом можна дістатися на автовокзал Варшава Заходня і продовжити свій шлях, або відправитися у своїх справах.

Сьогодні, коли Інтернет став невід'ємною частиною життя багатьох, продаж квитків на автобуси онлайн набирає популярність. Це неймовірно зручно, коли є можливість замовити квиток на автобус Дрогобич - Варшава! На сайті операція займає мінімум часу, і все досить легко і дуже зрозуміло. Система бронювання спеціально розроблена так, що будь-яка людина, навіть повний новачок з першого разу замовить квиток на потрібний йому рейс за оптимальною ціною і маршрут, який його максимально влаштовує.

Бронювання автобусних квитків - також легке завдання. Особливо актуально для тих покупців або майбутніх пасажирів, для яких покупка квитка Дрогобич - Варшава вимагає узгоджень з друзями, родичами або попутниками. Найкращий спосіб оплати за автобусний квиток Дрогобич - Варшава - розрахуватися на сайті картками Visa або Mastercard.

Примітка: затримки на КПП Україна - Польща бувають, хоча спрогнозувати їх важко.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!