Автобус Кам'янець-Подільський - Варшава

Кам'янець-Подільський цікавий не тільки своєю фортецею і печерою Атлантида, але і як транспорной вузол міжнародного значення. Ціна квитка на автобус Кам'янець-Подільський - Варшава - від 650 грн.

Маршрут міжнародного рейсу до Варшави: Кам'янець-Подільський (6:30) - Дунаївці - Ярмолинці (Хмельницька обл.) - Хмельницький - Старокостянтинів - Шепетівка - Славута - Нетішин - Рівне - Луцьк - Ковель - Ягодин, митниця (UA-PL - Хелм - Люблін - Пулави - Радом - Груєц - Варшава - Броніше - Блонє - брамка - Сохачев. Рейс автобуса в Варшаву їздить 4 рази на тиждень.

Ще один маршрут з Кам'янця-Подільського до Варшави але трохи дорожче - 635 грн, але його час відправлення і прибуття набагато зручніший. Виглядає ланцюжок проходження так: Кам'янець-Подільський (18:30) - Чортків - Бучач - Тернопіль - Люблін - Варшава. Відправляється двічі на тиждень - в п'ятницю і суботу. Деталі дивіться в системі.

Обидва автобуси приїжджають до Варшави на автовокзал "Варшава заходная".

Замовити та оплатити квиток на міжнародний автобус Кам'янець-Подільський - Варшава можна на нашому сучасному сайті і це досить легко і зрозуміло всім користувачам інтернету, оскільки система спеціально розроблена для легкого використання.

Крім самого продажу квитків на автобуси онлайн доступна бронь. Пасажирам, для яких покупка проїзних дозвільних документів вимагає узгоджень з третіми особами або додаткового часу для прийняття остаточного рішення про дату і час поїздки. Окремим пунктом значиться, що такий сервіс зручний, якщо передбачається інший вид оплати - через касу або термінали. Але всі пасажири повинні знати, що найкращий спосіб заплатити за автобусний квиток Кам'янець-Подільський - Варшава - розрахуватися на сайті картками платіжних систем Visa або Master Card.

Заздалегідь обумовлено, що бажано при розрахунку онлайн використовувати для проведення платежів за проїзд картки саме цих систем. Власне, інші недоступні. Віза і Мастеркард - не тільки найпопулярніші, а й реально використовуються на нашому сайті в системі бронювання автобусних квитків Кам'янець-Подільський - Варшава, на відміну від інших, таких як, припустимо, Амеріканекспресс.

Коли продаж квитків на міжнародні рейсові регулярні автобуси здійснюється онлайн, це вигідно всім учасникам ринку - і пасажирам, і перевізникам. Не потрібно спеціально відправлятися на вокзал, витрачати на поїздку гроші, стояти в черзі і орієнтуватися тільки на ті варіанти, які запропонує касир. Все доступно онлайн - повний перелік перевізників і рейсів Кам'янець-Подільський - Варшава на будь-який смак, маршрут і гаманець! Власне скоро автовокзал і автостанція можуть виявитися не потрібними як інфраструктура. Хоча, без сумніву, такі сервіси, як камера зберігання дуже корисні.

Міжнародний автобус до Польщі – те, чим може пишатися місто відправлення, і благо з різних українських міст є багато таких рейсів і найпопулярніші з них:

Як варіант, можна доїхати до Львова на автобусі від 357 грн, а потім зробити пересадку. Квиток на автобус Кам'янець-Подільськ - Львів - близько 160 грн. Тобто, що прямий автобус, що з пересадкою по ціні вийде однаково, хіба що всередині України подорожувати на поїзді або електричці. Пасажирам варто знати, що автобус до Варшави не єдиний напрямок, що вартий уваги, щоб дістатися до Польщі, оскільки квиток можна купити і в прикордонне місто, а вже звідти продовжити свою незабутню подорож по країні або навіть подорож до Європи.

Для тих, хто хоче поєднати поїздку в Польщу з відвідуванням Кам'янець-Подільського доведеться зробити гак і трохи переплатити. Квиток на поїзд напрямком Київ - Кам'янець-Подільськ коштує від 85 грн за плацкарт. Автобус Київ - Кам'янець-Подільський - також близько 160 грн.

Крім усього іншого Кам'янець-Подільський - відмінний страт для подорожі по замках і фортецях України.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!