Автобус Мінськ - Варшава

З Мінська до Варшави є багато прямих автобусів в Польщу. Найменша вартість квитка на автобус Мінськ - Варшава - 17 євро. В дорозі пасажири знаходяться 8-9 годин.

Слід зауважити, що така низька вартість швидше виняток, ніж правило. Тариф цілком залежить від перевізника, а їх на маршруті багато, тому проїзд може коштувати 18, 20, 25, 32 євро. Також ви можете дізнатися ціну в злотих і білоруських рублях - в системі існує можливість вибору валюти.

Поїздка Мінськ - Варшава з пересадкою

З Варшави до Мінська можна доїхати з пересадкою через:

  • Брест: купуєте квиток на поїзд чи автобус Мінськ-Брест (від 5,49 євро), після чого пересідаєте на автобус Брест - Варшава (вартість від 9 євро).
  • Гродно - через Гродно їхати до Варшави невигідно. Вийде дорожче та витратите більше часу. Проте, якщо вам потрібно відвідати це прикордонне місто, то такий варіант можливий.

Автобус до Варшави з Білорусі

У Варшаву можна доїхати з різних міст Білорусі. Фактично, це головний шлях до Європи і Варшава - основний транспортний вузол на цьому шляху з двома аеропортами (Шопен і Модлін), звідки літають лоукости. Купуючи квиток на автобус до Варшави, ви відкриваєте для себе дорогу в ЄС.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!