Автобус Рівне - Зелена Гура

Зелена-Гура – це кінцевий пункт багатьох автобусних рейсів з України, частина яких проходить через Рівне. Ціна квитка на автобус Рівне - Зелена-Гура - від 945 грн.

Маршрути автобусів, що дозволяють доїхати у напрямку з Рівного в Зелену-Гуру (Польща):

  • автобус Київ - Зелена-Гура. Маршрут прямування рейсу: Київ - Житомир - Рівне - Львів - Грушів - Будомеж - Люблін - Варшава аеропорт Chopina - Варшава, Автовокзал "Zachodnia" - Варшава аеропорт Modlin - Лодзь - Конін - Познань - Познань аеропорт - Гродзиськ-Велікопольській - Вольштин - Сулєхув - Зелена Гура. Автобус щоденний.
  • автобус Дніпро - Зелена-Гура (Вінниця - Познань) по вівторках та суботах. Ланцюжок міст: Вінниця - Хмельницький - Рівне - Ягодин - Люблін - Варшава - Лодзь - Познань - Зелена-Гура.

Поїздка автобусом Рівне - Зелена-Гура з пересадкою

Замовити та тимчасово забронювати квитки на прямі автобуси в Зелену-Гуру можна на сайті, а також на інші рейси в Польщу.

Як і в інших випадках, ви можете замовити квиток на автобус з пересадкою в Львові, Ягодин, Варшаві. Поїздка через Львів може виглядати так:

  1. Купуєте квиток на автобус або поїзд Рівне - Львів.
  2. Пересідаєте на автобус Львів - Зелена Гура.

У цьому випадку все залежить від того, яку комбінацію квитків ви придбаєте. Цілком можливо, що поїздка з пересадкою обійдеться навіть дешевше, ніж прямий рейс.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!