Автобус Ужгород - Вроцлав

Ціна квитка на автобус Ужгород - Вроцлав складається з двох тарифів: на автобус Ужгород-Львів та автобус зі Львова до Вроцлава. Це пов'язано з тим, що прямого рейсу немає.

  • Повідомлення з Польщею в Ужгороді - не сильна сторона,
  • А ось щодо Словаччини та Угорщини - зовсім інша історія.

Автобуси - найдешевший та різноплановий європейський транспорт й дуже популярні як в Україні, так і в Польщі із зрозумілих фінансових причин! І навіщо переплачувати? Навіщо ускладнювати собі життя та спустошувати гаманець, якщо можна мати все за недорого?

Хоча думки з приводу автобусів у всіх різні. Багато українців вважають, що в автобусах пересуватися не зручно. Але справедливості заради варто помітити, що це відносно випадків, коли подорож до Польщі задовга. А якщо не особливо? Що, якщо досить просто перетнути кордон. Ужгородцям це знайомо - вони самі живуть в прикордонному місті і автобуси в Словаччину звідси особливо недорогі! Точно так же зі Львова можна замовити квиток в прикордонне місто, наприклад, автобус в Люблін або автобус в Жешув. Це своєрідні аналоги Ужгорода в Польщі - обидва непогані транспортні вузли, де можна пересісти на внутрішній потяг або автобус. Чому ні? Кілька годин в дорозі і ви на місці! А там хоч поїзд, хоч інший автобус ...

Окремо варто згадати про транспортні можливості Ужгорода по відношенню до Словаччині. Коли квиток на автобус Ужгород-Кошице коштує 7-8 євро, то погодьтеся, це заслуговує деякої уваги. Поїздка на автобусі в Кошице - не найдешевший квиток з України в ЄС з. Також з Ужгорода можна купити квиток на автобус в Попрад, кінцева у якого в Празі. Найдешевший варіант перетнути кордон Словаччини - замовити на сайті квиток на автобус в Вишнє-Нємецьке всього за 2 євро!

Варто зауважити, що маршрут автобусів до Вроцлава - не найпопулярніший з автобусів до Польщі. Куди більш затребувані автобуси до Кракова та автобус до Варшави, але для покупки квитків на ці рейси також має бути пересадка у Львові.

Крім того з Ужгорода можна замовити квитки на автобуси в Угорщину, і мова йде, звичайно ж про автобуси до Будапешту. Вони є прямі, але більш вигідний варіант - з пересадкою в місті Чоп, звідки є зовсім дешеві пропозиції.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!