Автобус Житомир - Варшава

Автобус з Житомира до Варшави є прямий й далеко не один. Ціна квитка на автобус Житомир - Варшава стартує від 480 грн, хоча є рейси і дорожче (деякі - у два рази та більше). На сайті можна абсолютно безкоштовно забронювати квиток в Польщу, а купити вже після прийняття остаточного рішення.

Маршрути автобусів Житомир - Варшава

Найдешевший автобус за 15 євро або 420 грн, через Київ з якого квиток коштує стільки ж. Так що замовити можна без проблем і навіть заощадити. Маршрут виглядає приблизно так: Варшава - Радом - Люблін - Луцьк - Рівне - Житомир - Київ. Втім, у кожному окремому випадку краще дивитися предметно через систему на:

  • конкретну дату
  • або визначений проміжок.

Визначити це необхідно, щоб знайти вигідну пропозицію.

Також недорогий автобус напрямком Харків - Бидгощ, квиток на який коштує до 500 грн., маршрут виглядає так: Харків - Бидгощ з пересадкою в Києві: Харків - Полтава - Київ - Житомир - Рівне - Луцьк - Люблін - Варшава - Лодзь - Познань - Торунь - Гданськ. Прибуває на автовокзал Варшава Заходня і потім продовжує рух по маршруту. Є квитки на середу та суботу.

Автобуси до Польщі

Автобуси до Польщі - це один з найбільш цікавих міжнародних напрямків і лідер за запитами від пасажирів - це столиця, Варшава. Та з Житомира туди можна доїхати досить дешево!

І зауважте, що автобус до Польщі проїжджає як Київ, так і Львів, що дозволяє також придбати квитки на автобус Київ-Варшава та автобус Львів - Варшава.

Шановні пасажири, враховуйте ймовірність затримки наземного транспорту на КПП Україна-Польща при складанні плану своєї подорожі.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!