Автобус Мукачево - Кошице

Автобус в Кошице є з Мукачева, що іноді досить зручно, хоча ми можете доїхати на автобусі до Ужгорода і сісти на прямий рейс Ужгород - Кошице, але можна і не ускладнювати собі життя і вибрати прямий автобус. Хоча якась економія в разі пересадки вас все ж чекає. Ціна квитка на автобус Мукачево-Кошице - від 212 грн. З пересадкою є можливість заощадити, але не дуже велику суму, тому що автобус в Кошице з Ужгорода коштує від 160 грн. Час в дорозі - близько 4-х годин.

Вибирайте той квиток на автобус до Словаччини, який зручний Вам і за ціною влаштовує. Рейсів досить багато і практично щодня можна вибрати найприйнятніший для себе варіант проїзду в Словаччину!

  1. Перше, що варто знати про Мукачево - тут також є сакури і вони теж цвітуть. І магнолії теж є.
  2. Також Мукачево може похвалитися замком Паланок. Втім, в Закарпатті дуже багато замків і фортець, як і в цілому, в Україні.

Кошице - друге за чисельністю населення та й розміром словацьке місто. Сам Кошице дуже приємний і цілком заслуговує на те, щоб там провели день або навіть кілька. Архітектура Кошице по стилю не відрізняється від Східної Європи.

Центральна вулиця Кошице, де відбувається все найцікавіше має назву Хлавная. Не соромно зробити селфі на тлі значних архітектурних пам'яток в Кошице: готичного собору св. Єлизавети і "Палацу Якова". До речі, останній особливо порадує романтично налаштованих осіб - будинок дуже схожий на казковий замок!

Для чоловіків в Кошице свої "пам'ятки (крім барів з відмінним пивом, чеським і австрійським в тому числі) і всім любителям техніки буде цікавий Словацька технічний музей.

Однією з визначних пам'яток Кошице є гейзер. З графіком "вивержень" можна ознайомитися на місці.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!