Автобус Ужгород - Кошице

Автобус Ужгород - Кошице один з міжнародних рейсів рекордсменів за низькою вартістю. Ціна квитка на автобус в Кошице з Ужгорода стартує з 288 грн., тобто близько 5 євро. Для рейсів до Європи вартість дуже низька! Рейс щоденний і далеко не єдиний, хоча і найдешевший.

Квиток на автобус Ужгород - Кошице: маршрут і ціна

Відправлення з Ужгорода в зручний час - 7:40, далі проїжджає містечко при митниці Вишнє-Нємецьке, о 8:05 він вже в Собранце, через сорок хвилин в залізничному вузлі Міхаловце і до 10:10 перебуває в саме Кошице.

Також на відрізок шляху Ужгород - Кошице можна купити квиток на автобус, який відправляється з Мукачева, хоча квиток, як це не дивно, не такий дешевий, як на вище згаданий рейс автобуса в Кошице. Приємно, що такий рейс також щоденний. Відправлення з Мукачева о 7:00, а відправлення з Ужгорода о 8:20. Власне ці два маршрути: з Ужгорода, а також автобус з Мукачева в Кошице - найцікавіші за ціною способи дістатися до Словаччини. Погодьтеся, автобус до Словаччини по 5 євро, а в найближчий Вишнє Нємецке - від 1,5 євро - зовсім недорого!

Інші відрізки шляху і їх ціни на квитки порадують. Наприклад, ціна квитка на автобус до Ужгорода в Міхаловце - від 87 грн або 3,5 євро. Замовити квиток на автобус в Міхаловце можна на сайті. Пасажир легко складе власний маршрут.

Вигоди автобуса Ужгород - Кошице

Крім того, з Ужгорода є прямі автобуси в Попрад, хоча цим напрямом більше цікавляться в взимку, адже Попрад це словацький гірськолижний центр - з цього міста легко доїхати на безліч гірськолижних курортів Словаччини! Ціна квитка - від 325 грн. Час в дорозі - шість з половиною годин. Рейс щоденний і Попрад не кінцева. Їде автобус до Праги. Ціна квитків в Прагу з Ужгорода - від 745 грн., до речі.

Автобусні рейси Ужгород - Кошице дають можливість дешево поїхати в інші міста Словаччини і навіть Чехії. Так, квиток у напрямку Ужгород - Попрад можна купити менш ніж за 4 євро, а це міжнародний рейс! А також ці квитки дозволяють побудувати маршрути Ужгород - Оломоуц і Мукачево - Оломоуц дуже недорого - від 359 грн.

Милий Кошице

Ужгород сам по собі - важливий транспортний вузол, і автобуси в Кошице або Попрад - не єдина перевага цього міста!

Обов'язково відвідайте Ужгород в другій половині квітня - під час цвітіння сакур. Також Ужгород - один з туристичних центрів, звідки відкриваються неймовірні можливості для відвідування і дослідження замків і фортець України. Мало хто знає, але в Ужгороді також найдовша липова алея в Європі! Для тих, хто збирається провести в Ужгороді кілька годин - загляньте в кондитерську "Valentin & Valentina SHTEFANYO" і спробуйте неймовірні ужгородські десерти!

Кошице - друге за величиною місто Словаччини і відкриває більш суттєві транспортні можливості, ніж залізничний вузол Міхаловце. Саме місто дуже приємне. Однією з визначних пам'яток Кошице є гейзер. З графіком "вивержень" можна ознайомитися на місці. Саме місто дуже миле і чимось нагадує Варшаву. Хоча... архітектура в Східній Європі дуже схожа всюди. Центральна вулиця міста - Хлавная. Для чоловіків і всіх любителів техніки буде цікавий словацький технічний музей. З архітектури любителів селфі на тлі значних пам'яток в Кошице зацікавить Готичний собор св. Єлизавети і "Палац Якова" - будинок схожий на класичний казковий замок!

Продаж квитків на автобуси Ужгород - Кошице. Купуйте білети в Словаччину за найкращими цінами. Ціна квитка на автобус Ужгород - Кошице - 288 грн.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!