Автобус в Попрад

Попрад - гірськолижний центр Словаччини, звідки на автобусі легко потрапити на будь-який курорт в Татрах. Ціна квитка Ужгород - Попрад складається з квитка Ужгород - Кошице та Кошице - Попрад і становить - від 3,87 євро! Також бувають рейси за 5 і 6 євро або близько того, що дуже дешево для міжнародного рейсу.

Без пересадки також є автобуси Ужгород-Попрад за 15 євро з крайньої зупинкою в Празі. Замовити квитки в Попрад можно і на автобуси-чартери, оскільки Попрад - це не гірськолижний курорт, а скоріше центр гірськолижного спорту.

Тому ми купуємо квиток в Попрад з Ужгорода в Кошице, а квитки в сам Попрад - на внутрішніх ресурсах Словаччини.

Квитки в Попрад можна замовити і забронювати на цьому сайті, а інші - краще купувати на сайтах Словаччини - це справедливо для будь-якого внутрішнього транспорту. Замовлення або просто бронювання можна здійснити дуже швидко:

  • виберіть рейс в системі;
  • внесіть персональні дані;
  • забронюйте;
  • оплатіть карткою Visa або MasterCard;
  • роздрукуйте квиток, що прийшов на ваш e-mail.

Все, ви готові до посадки в салон автобуса, який прямує в Словаччину. Залишилося купити частування в дорогу і пакувати валізи. До Словаччини можна купити квиток на: автобус в Собранце, автобус в Міхаловце, автобус в Кошице, а також з пересадкою можна купити квиток на автобус в Попрад і автобус в Братиславу.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!