Автобус в Кошице

Кошице становить інтерес не тільки тому, що це велике місто в Словаччині, а й тим, що сюди їздить найдешевший автобус в ЄС з України, а точніше з Ужгорода чи Мукачева. Погодьтеся - вигідно купити квиток на автобус онлайн за 6-8 євро і отримати по ньому шенгенську візу.

Це один із найбільш бюджетних автобусів в Словаччину, якщо не брати до уваги міста за тим же маршрутом - Вішне-Нємецьке, Собранце, Міхаловце, куди квиток коштує ще дешевше!

Як друге місто в країні, Кошице ще і великий транспортний вузол з відмінним зв'язком зі столицею. На автобусі в Братиславу (або поїзді) можна доїхати за 18 євро. А якщо вас цікавить рейс в гори (наприклад, ви лижник або сноубордист), то приємна новина в тому, що автобус в Попрад коштує набагато менше! Купуйте квитки і ви доберетеся набагато дешевше, ніж на прямому рейсі!

На сайті можна знайти безліч маршрутів з Кошице по Європі, включаючи рейси в найближчі країни, такі як Польща (з Кракова, Катовіце, Вроцлав) або Австрія (автобус Кошице-Відень) або на більш далекі відстані - в ті ж Лондон, Париж, Брюссель або Мілан.

Купівля квитків на автобуси в Кошице

Квитки з Кошице по решті Словаччини краще купувати на сайтах внутрішніх компаній. Хоча будь-який самостійний мандрівник, націлений на бюджетність поїздки скаже, що це твердження справедливе для будь-якого внутрішнього транспорту. Навіщо платити більше, якщо можна проїжджати через кордон, а далі їздити на тому, що вважають за краще місцеві жителі?

Замовлення або просто бронювання можна здійснити дуже швидко:

  • вибиріть рейс в системі;
  • внесіть ім'я, прізвище та іншу особисту інформацію відповідно до закордонного паспорта;
  • оплата відбувається за допомогою банківської картки Visa або MasterCard;
  • електронний квиток прийде на e-mail, і його слід роздрукувати для посадки на рейс.

Враховуйте, що квиток, показаний на екрані, право на посадку не дає! Все, ви готові до посадки в салон автобуса, який прямує в Словаччину, так що пакуйте валізи! Головне приїдьте заздалегідь, за півгодини до відправлення на автовокзал/автостанцію, щоб сісти на свій рейс в спокійній обстановці і не запізнитися. Залишилося купити частування в дорогу. Чайник в салоні зазвичай є.

Читайте більше про подорож до Словаччини, а також подорожі по Європі!

Автобуси в Кошице з Ужгорода та Мукачева

В Кошице можна доїхати з Ужгорода, але є більш довгий рейс - з Мукачева. Автобуси їздять щодня і навіть більш того - по кілька разів на день.

Ціна квитків на рейси в Кошице:

Авіаквитки з Кошице

Ще одна вигода Кошице - аеропорт, який приймає лоукост. Рейсів з Кошице небагато - постійний і досить дешевий в Лондон, а також тимчасово був рейс до Мілана. Також цікаво, що деякі лоукост стали використовувати аеропорт в місті Попрад! Так що шукайте рейси і туди.

Купити і забронювати квитки на автобус в Кошице можна на сайті без обмежень! Дуже зручно, адже відразу можна спланувати бюджет самостійної подорожі до Словаччини або через Словаччину! Адже не варто забувати, що в Кошице є невеликий міжнародний аеропорт, який приймає міжнародні рейси в Англію і Італію. Тому, щоб заощадити на авіаперельотах, адже мова йде про лоукост авіакомпанії - а це дешеві авіаквитки в Словаччину і з країни, має сенс сісти саме на цей автобус.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!