Автобус в Вишнє Нємецьке

Вишнє Нємецьке - прикордонне місто Словаччини, куди їздить автобус, але при цьому піший перехід в Словаччині не тут! Упс! Пешохідний КПП в Словаччину - трохи північніше, а точніше КПП Україна-Словаччина Великий Березний - Убля. А в Вишнє Нємецьке - тільки автомобільний перехід, отже тільки на автобусі або авто, але не піший, але коли вартість проїзду лише кілька євро - є сенс скористатися послугою.

Ціна квитка на автобус Ужгород в Вишнє Нємецьке - від 2,5 євро! Відмінне рішення для автостопера і при цьому бонус - можна отримати візу без питань за дешево. Також є можливість купити квиток Мукачево - Вишнє Німецьке і вартість його також невисока - від 3,5 євро !!! На секундочку. Квиток за кордон за ціною кави в Парижі!

Зауважте, в даному напрямку (в Словаччину) в будні квитки дешевші, ніж у вихідні і в п'ятницю.

Квитки на автобуси в Вишнє Нємецьке можна замовити і забронювати тут же, а решту - краще купувати на сайтах Словаччини - це справедливо для будь-якого внутрішнього транспорту. На автовокзал можна не їхати, адже покупка доступна онлайн - все те ж саме, але в зручній обстановці. Замовлення або просто бронювання можна здійснити дуже швидко:

  • виберіть рейс в системі Вишнє Нємецьке - просто зробіть пошук по параметрам;
  • внесіть персональні дані - в форму замовлення;
  • забронюйте або відразу купіть: оплатіть карткою Visa або MasterCard;
  • роздрукуйте квиток з e-mail.

Автовокзал також дає можливість також замовити квитки, але по Інтернету набагато зручніше і з будь-якого місця - їхати не потрібно нікуди. Все, ви готові до посадки в салон автобуса, який прямує в Словаччину. Залишилося купити частування в дорогу і пакувати валізи!

До Словаччини можна купити квитки на: автобус в Собранце, автобус в Міхаловце, автобус в Кошице, а також з пересадкою можна купити квиток на автобус в Попрад і автобус в Братиславу.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!