Автобус в Міхаловце

Міхаловце – перше значне місто в Словаччині після Собранце і Вишнє Нємецке. Отже, у нього більше можливостей з транспортної точки зору (хоча і менше, ніж у Кошице, адже це другий за величиною населений пункт Словаччини), у Міхаловце менше можливостей, але все ж є автовокзал і ж/д вокзал.

Повний рейс виглядає наступним чином: Ужгород - Вишнє-Нємецьке - Собранце - Міхаловце - Кошице. Також деякі рейси починаються в Мукачево, звідки можна купити квиток. Ціна залежить від відстані.

Ціна квитка на:

Квитки в Міхаловце на автобус можна замовити і забронювати на даному сайті, а інші - краще купувати на сайтах Словаччини - це справедливо для будь-якого внутрішнього транспорту. Найчастіше замовляють квитки на рейси Ужгород - Міхаловце і Мукачево - Міхаловце.

Замовлення або просто бронювання можна здійснити дуже швидко:

  • виберіть рейс в системі;
  • внесіть персональні дані;
  • забронюйте;
  • оплатіть карткою Visa або MasterCard;
  • роздрукуйте квиток, що прийшов на ваш e-mail.

Все, ви готові до посадки в салон автобуса, який прямує в Словаччину!

Бігом на автовокзал :). Залишилося купити частування в дорогу і пакувати валізи. Важливо приїхати за годину до відправлення, щоб не запізнитися.

Купуйте квитки на автобуси в Міхаловце онлайн!

Все, ви готові до посадки в салон автобуса, що прямує в Словаччину. До Словаччини можна купити квитки на: автобус в Собранце, автобус в Міхаловце, автобус в Кошице, а також з пересадкою можна купити квиток на рейс в Попрад і автобус в Братиславу.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!