Автобус Ужгород - Міхаловце

Автобуси Ужгород - Міхаловце мають славу дешевого міжнародного рейсу. Ціна квитка на автобус Ужгород - Міхаловце - від 94 грн, а час в шляху - всього година! Не дивно, що автобуси з одного боку недорогі, а з іншого - такі популярні. З ним за ціною може змагатися тільки автобус до прикордонного Вишні-Нємецьке, але там немає такої можливості подорожувати по Словаччині на поїзді, як з Міхаловце.

Більшість автобусів відправляються з Ужгорода від автовокзалу на Станційній, 2, а також трохи далі, за адресою Станційна, 9 або з паркування автобусів по вулиці Краснодонців.

Для тих, хто подорожує в Словаччину "на перекладних" Міхаловце може стати першим важливим транспортним вузлом на шляху з України в Словаччину.

Рейси автобусів Ужгород - Міхаловце і Мукачево - Міхаловце є частиною рейсів:

  • Ужгород - Кошице,
  • Ужгород - Свидник,
  • Мукачево - Кошице,
  • а також рейсу Ужгород-Свидник-Прага, який в свою чергу, прямуючи до Чехії, проїжджає словацьке місто Попрад, а також чеські міста Оломоуц, Брно та Прага. Тобто на нього також можна купити квиток Ужгород - Попрад.

Так що, як бачите, вибір рейсів до Словаччини досить великий. Подорож по Словаччині теж може бути дуже зручною. З Міхаловце найкомфортніший вид транспорту - місцевий потяг або автобус:

  1. У Братиславу з Міхаловце можна доїхати на поїзді за 21 євро.
  2. на поїзді в Кошице можна доїхати за 3,9 євро і в дорозі пасажири пробудуть трохи довше години. Автобус Міхаловце-Кошице обійдеться ще дешевше - 3,57 євро.
  3. У Прешов через Кошице можна доїхати менше, ніж за 2 євро (дивіться квитки на сайті).
  4. У Попрад рейси є різні, але найдешевший - з пересадкою в Кошице та вартістю 3,87 євро.

Замовити і навіть тимчасово забронювати квитки можна на сайті. Прямі автобуси також є в продажу. Так що, можна сказати, що рейс з Ужгорода в Міхаловце відкриває розкішні перспективи для наземної подорожі по Словаччині і в принципі для поїздки в Європу.

Крім того, з самого Міхаловце можна спланувати міжнародний автобусний рейс в Чехію, Польщу, а з Кошице - ще далі!

У Міхаловце є свої визначні пам'ятки: Палац в якому зараз розташувався Зємплінский музей, залишки дороманської ротонди, готичний костел святої Марії, Уніатська церква св. Духа. Так що в очікуванні свого потягу можете оглянути центр міста.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!