Автобус Ужгород - Попрад

Квиток на автобус Ужгород - Попрад з пересадкою в Кошице можна купити за 480 грн. Іноді рейси бувають ще дешевші (від 3,87 євро!!!). Пересадка здійснюється з автобуса на поїзд. І така казкова ціна на міжнародний автобус! Приємність для пасажирів, що пересадку система планує самостійно.

Також в Попрад є прямий автобус, вартість проїзду на якому - 15,13 євро. Загальний маршрут рейсу: Ужгород - Міхаловце - Кошице - Прага.

Слід зазначити, що при бажанні пасажири можуть і самостійно спланувати поїздку на автобусі в Попрад з пересадкою. Для цього потрібно купити квитки на:

Але квиток може вийти дорожче, ніж зв'язка рейсів за 5 євро. Дешевизна пояснюється домовленістю між транспортними компаніями.

На сайті можна знайти і замовити інші квитки на автобуси в Словаччину. Врахуйте, що квиток в Кошице також можна купити недорого з Мукачева (рейс Мукачево - Кошице) і деяких інших міст України.

Поїздку за 4-5 євро до Попрада особливо оцінять любителі лижного відпочинку з України, адже в якийсь момент гірськолижні курорти України надокучають  і тоді хочеться відкривати для себе нові горизонти. В цьому випадку Словаччина чекає з розпростертими обіймами.

В Ужгород ж зручно добиратися на поїзді з Києва і Львова, хоча квитки на автобуси за цими напрямками також продаються на сайті.

Продаж квитків на автобуси Ужгород - Попрад. Купуйте білети в Словаччину за найкращими цінами. Бронюйте безкоштовно. Ціна квитка на автобус Ужгород - Попрад - 480 грн.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!