Авіаквиток Київ - Прага

З Києва до Праги є прямі авіарейси, але їх не можна назвати бюджетними. Вартість прямого авіаперельоту Київ - Прага складає від 1800 гривень (60 євро). На сайті також можна знайти інші варіанти перельоту в Чехію. В основному з пересадками, хоча рейси додаються від сезону до сезону.

Авіакомпанію, які літають з Києва до Праги безпосередньо:

  • МАУ (UIA).
  • Czech Airlines.

Ціна авіаквитка Київ - Прага - від 1800 грн (або 60 євро), але ціна в першу чергу залежить від тарифів перевізника і часу покупки. Обидві авіакомпанії здійснюють виліт з найбільшого київського аеропорту Бориспіль і прилітають в празький аеропорт Вацлава Гавела.

На момент написання статті лоукостів з України в Чехію не було, але можливо до моменту прочитання вони запущені. Перевірте наявність рейсів на сайті.

Автобуси з Києва до Праги

Альтернативою авіаквитка в Прагу може стати автобус до Праги. Є прямі рейси з Києва, Львова та багатьох інших міст України. Ціна квитка на автобус Київ - Прага - від 1400 грн.

Також в Прагу можна доїхати зі Львова і Кракова, а також Вроцлава на автобусі.

Замовити квитки на автобуси можна на сайті.

Про Прагу

Червоні дахи, фасади старовинних будівель, вузькі вулички і величний Карлів міст - все це Прага, красивий європейське місто і столиця Чехії. Сюди круглий рік приїжджають туристи з усього світу. На різдвяні свята Прага зачаровує оздобленням гірлянд і веселою ярмарком, навесні тут по всьому місту цвітуть магнолії, влітку можна гуляти гарними парками і насолоджуватися видом на Влтаву, а восени - милуватися вуличками в золотом вбранні дерев.

Пам'яток в Празі не злічити. Більшість зосереджено в історичному центрі. Це, в першу чергу, Карлів міст зі скульптурами з боків, Вацлавська площа в оточенні старовинних будівель, собор Святого Віта, замок Збирог, фортеця Празький град, музей іграшок, Староміська площа, на якій знаходиться красива ратуша. Трохи далі від центру знаходиться Танцюючий будиночок, Вишеград - новий район міста на вершині пагорба, єврейське гетто і Тинський храм.

А ще в Прагу їдуть, щоб посмакувати ситної чеської кухнею і відмінним пивом місцевого виробництва в барах. Щоб насолодитися цим містом, потрібен лише авіаквиток до Праги, рюкзак за плечима і гарний настрій.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!