Авіаквиток до Санторіні

Санторіні - це невеликий грецький острів в Адріатичному морі, де є власний аеропорт. Авіаквитки на Санторіні найдешевше купувати з Афін. Причому, найвигідніші тарифи пропонують:

  • грецька авіакомпанія Aegean Airlines - від 40 євро за квиток.
  • ультралоукост Ryanair - від 20 євро за переліт.

Вартість авіаквитка в Санторіні вказана без багажу. В обох випадках його потрібно купувати окремо на сайті авіакомпанії або летіти без нічого.

Прямі рейси на Санторіні є також з міст: Рим, Барселона, Амстердам, Лондон, Прага, Цюрих, Відень, Стамбул і другі.

Авіаквиток як з пересадкою, так і два окремих авіарейса ви можете підшукати на сайті. Цілком можливо вам захочеться побути в Афінах кілька днів і подивитися на визначні пам'ятки і тільки потім летіти на Санторіні, щоб поспостерігати найкрасивіший захід сонця в світі!

Жити на Санторіні можна як дуже дорого в чудових готелях, так і з зовсім недорогих готелях від 4-х євро!

На сайті можна знайти і купити квитки від інших авіакомпаній, не тільки в Греції, але й по всьому світу. Тим не менш кажуть, що в Греції є все, тому побувати в цій чудовій країні однозначно варто! Замовити квиток на сайті можна й на інші грецькі острови: Корфу (Керкіра), Кіпр (Ларнака). Причому з України є такі прямі перельоти в Грецію: Київ - Афіни, Київ - Ларнака.

Аеропорт Санторіні

Офіційний сайт аеропорту Санторіні - santoriniairport.com. Тут ви можете подивитись онлайн-табло прибуття і відбуття рейсів, а також дізнатися іншу важливу інформацію. З аеропорту можна дістатися на громадському транспорті (автобусі) в порт, звідки відправляються пароми на інші грецькі острови.

Автобуси за Санторіні

З Аеропорту до центральної автостанції острова Санторіні ходить автобус. Поїздка з аеропорту займає 20 хвилин і коштує 2,2 євро. Графіка як такого немає, але курсують автобуси з 7:30 до 22:00. Якщо вам потрібно дістатися до інших локацій острова, то на автостанції треба пересісти на інший рейс.

Якщо ви плануєте подорожувати на автобусі по Санторіні, вам дуже допоможе копія графіка руху автобусів по острову.

Трансфер по Санторіні

Крім звичайних автобусів по острову з аеропорту можна замовити трансфер разом з ким-то, так і приватну послугу.

Ціна місця на одну людину в маршрутці-шатле (Shuttle Transfers)12-15 євро, залежно від місця доставки пасажира. Замовити таксі приватно - 45-55 євро. Автобус на 20-50 осіб можна замовити від 90 до 110 євро.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!