Про Free Travel

Сайт Free Travel - як концепт не тільки розповідає про те, як подорожувати самостійно, але і дозволяє знайти способи зробити це максимально комфортно за часом і вартістю. На сайті тисячі порад про те, куди поїхати і як це зробити швидше, цікавіше і дешевше.

За роки поїздок і роботи на транспортних ресурсах у мене (автор проекту - Шалена Олена) накопичилося дуже багато порад та інформації про транспорт, які допоможуть початківцям мандрівникам. Наприклад, в якості основного ресурсу для бронювання автобусних квитків використовується найбільший оператор з широкими можливостями Infobus.

Не менш цікавий основний "постачальник" авіаквитків - хлопці з Aviasales виросли з такого ж блогу, а зараз мають офіс в Таїланді. Такі ж мандрівники, як і ми. Для партнерства вибираю системи, які або краще за всіх, або близькі по духу. Низькі ціни - головна умова. Важлива відмінність сайту Free Travel, в тому, що я не приховую інформацію і більш зручні або дешеві способи доїхати на місце і людина, яка повністю прочитає статтю знайде вичерпну відповідь на питання, який привів його на сайт.

Моя місія власника сайту Free Travel - розвиток зовнішнього і внутрішнього туризму в Україні. Хочу, щоб в Україні самостійних мандрівників було не просто багато, а більшість! А також хочу разом з Вами розвивати внутрішній український туризм. Тим більше, що він того вартий!

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!