Автобус в Мозир

Автобуси в Мозир - найвигідніший вид транспорту. Автовокзал міста Мозир знаходитися за адресою вул. Шосейна, 1б. Основні рейси - всередині Білорусі і тим не менш, є кілька міжнародних, наприклад, автобуси в Київ і автобуси в Москву. Якщо ви плануєте подорож в інші міста Європи, то слід доїхати до великого транспортного вузла- Києва або Мінська і вже звідти купувати квитки далі.

Автобус з Мінська в Мозир їде близько 4-5 годин в залежності від рейсу. Місце відправлення - Центральний автовокзал Мінська по вулиці Бобруйська, 6. Купувати квитки необхідно в касі автовокзалу.

З Гомеля в Мозир їхати на автобусі всього дві години. Рейси є:

  1. з Гомельського автовокзалу
  2. з ж/д вокзалу.

Квитки на автобуси в Гомель слід купувати на місці.

На сайті можна купити і забронювати обмежену кількість варіантів автобусів, оскільки Мозир по суті незважаючи на своє славне минуле - невелике місто, яке знаходиться зовсім поруч з таким великим транспортним вузлом як Гомель і відносно недалеко від Мінська.

Мозир знаходиться на пагорбах на півдні Білорусі. З цікавого - місто знаходиться на річці Прип'ять і це один з найстаріших населених пунктів Білорусі, перша згадка про який датується дванадцятим століттям. Пам'ятки: Замкова гора, Свято-Михайлівська церква, Костел св. Михаїла Архангела. Мозирський нафтопереробний завод по значущості - містоутворююче підприємство.

Міжнародні автобуси в Мозир

Автобус Москва - Мозир передбачає пересадку в Мінську, хоча і прямий рейс теж є. Ціна квитка в цьому випадку - 1880 рублів (російських). Вартість залежить від курсу і рейсу, так що будьте пильні при виборі. Відправлення - Центральний автовокзал. Щоб дістатися в Мозир з Санкт-Петербурга - краще зробити пересадку в Москві або навіть в Мінську, куди з Пітера можна купити квиток на поїзд.

Автобуси в Мозир з України представлені в основному рейсами через Київ. Якщо прямого рейсу в Мозир з Києва немає, то слід звертатися за квитками на автовокзал. Перевізники, які забезпечують поїздки з міст Київ (Київ-Мінськ), Коростень, Одеса (Одесса-Мінськ), Житомир в Мозир то з'являються в системі, то пропадають, тим не менш прямі рейси існують, просто не завжди квитки можна замовити онлайн.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!