Автобус в Чеський Крумлов

Чеський Крумлов (Ческі-Крумлов) — одна з цікавих локацій на півдні Чехії. В першу чергу, причиною тому є розкішний замок тринадцятого століття, другий за величиною в Чехії після столичного празького Граду. До речі, центр Чеського Крумлова також занесений до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Найкраще добиратися до Чеського Крумлова через Прагу. Тобто спочатку купуєте квитки на автобуси до Праги, наприклад, Київ - Прага і Львів - Прага, а вже з неї до Крумлова.

Дістатися з України до Чеського Крумлова можна з Ужгорода, й обійдеться поїздка у 22 євро. Рейс передбачає дві пересадки:

  1. спочатку у словацькому містечку Кошице,
  2. а потім у Празі.

Система підбирає варіанти сама. Перевізник — Леоекспресс.

З Праги також легко доїхати автобусом до Чеського Крумлова. В дорозі майже три години, ціна квитка Прага - Чеський Крумлов — 8,57 євро. Актуальність перевірте в системі на сайті. Автобуси фактично ходять через кожні дві години вдень, а у вихідні — щогодини.

З сусіднього міста Ческе Будейовіце можна доїхати до Ческі-Крумлов за півгодини і 1,71 євро!

По суботах можна сісти на міжнародний автобус з австрійського міста Лінц, який доставить до Ческі-Крумлов за 5,85 євро, що досить дешево, враховуючи, що поїздка триватиме майже півтори години.

Любителям природи варто звернути увагу на близькість національного парку Шумава та озера Липно.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!