Автобус Львів - Карлові Вари

Зі Львова до Карлових Вар можна доїхати по прямій і без пересадок, а також зі зміною транспорту в Празі. Ціна квитка на прямий автобус Львів - Карлові Вари — від 1100 грн. Найдешевший варіант на рейс Стебник - Прага - К. Вари за акцією. В інших випадках квиток коштує від 1850 грн.

Маршрути автобусів, що дозволяють доїхати зі Львова до Карлових Вар:

  • Київ - Карлові Вари;
  • Золочів - Карлові Вари;
  • Стебник - Прага - К. Вари.

Ви можете замовити квитки на автобус до Карлових Вар на сайті без посередників. До системи підключено багато автобусних перевізників, які здійснюють міжнародні рейси до Чехії. Як варіант — можна спланувати поїздку з пересадкою, спочатку купивши квиток на автобус до Праги зі Львова, а потім скористатися місцевою транспортною системою і доїхати до Карлових Вар.

Поїздка Львів - Карлові Вари тоді виглядатиме так:

Квиток на автобус Львів - Прага — від 700 грн, що вже вище акційної ціни на прямий переїзд.

Місцевий транспорт з Праги до Карлових Вар. Втім, варіант з пересадкою у столиці хороший, якщо ви і Прагу плануєте відвідати, крім водного курорту.

Купуйте квитки на автобуси Львів-Прага, Ужгород - Прага та на інші рейсидо Чехії.

Про Карлові Вари

Карлові Вари відомі у всьому світі як елітний курорт з лікувальними мінеральними джерелами. Вода в них має різну температуру, і кожна має свої цілющий ефект. Джерела облагороджені красивими павільйонами, а навколо них розкинулися пишні парки і старовинні архітектурні споруди.

Увага гостей міста приковує будівля міського театру, виконане в необарочному стилі. Усередині театр прикрашений фресками, а його завісу - це справжній витвір мистецтва, оскільки він розписаний вручну. Продовжити культурну програму можна в картинній галереї. Це білосніжна будівля в оточенні зелених галявин. Тут виставлені роботи відомих художників Чехії і всього світу.

У Карлових Варах знаходиться нетиповий для Чехії японський сад каменів, який створений під керівництвом японського архітектора і символізує гармонію інь і янь. А щоб побачити все місто як на долоні, можна піднятися на оглядовий майданчик з цікавою назвою «Оленячий стрибок».

А ще Карлові Вари - це батьківщина Бехеровки. Тут знаходиться завод з виробництва даного алкогольного напою і музей на його честь. На десерт можна купити фірмові вафлі, які теж є візитною карткою міста.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!