Автобус Київ - Луцьк

Луцьк - одне з міст, куди комфортно їхати автобусом. Особливе значення Луцька - близькість до кордону Польщі та Білорусі. Через Луцьк їдуть відпочиваючі на Шацькі озера. Поїздка в Луцьк - ідея класна, з огляду на можливість відпочити навіть на пляжі. Зазвичай ціна поїздки Київ - Луцьк починається від 260 грн.

Але краще додатково перевірити вартість поїздки в конкретну дату, оскільки перевізники часто коригують свої тарифи. Це економніше, ніж з/д квиток. Ціна, зазначена в системі відповідає тарифам перевізника. Комісія включена у вартість квитка на витрату по реалізації. До того ж не важливо, продала квиток автостанція або Інтернет система. Ще один позитивний момент, купуючи квиток Київ - Луцьк через Інтернет не потрібно їхати на автовокзал і витрачати гроші на проїзд. Заради експерименту можна зателефонувати в касу і дізнатися, скільки коштує проїзд Київ - Луцьк. Автобуси, які виконують рейс до Луцька з Києва, їздять часто.

З більшості українських міст без проблем на міжміських автобусах можна доїхати до Києва. Відповідно з Києва відправляється багато автобусів по Україні. Найпопулярніші, звичайно, міста-мільйонники:

  • місто-курорт Одеса,
  • місто-свято Львів,
  • перша столиця Харків,
  • великий індустріальний центр і транспортний вузол Дніпро.

Але це не означає, що в інші міста України квиток на автобус купити складно! Зі столиці України можна доїхати у Харків, Луцьк, Очаків, Канів, Ужгород, Рівне, Трускавець, Павлоград, Красноармійськ, Лубни, Черкаси.

Міжнародні рейси автобусів у Луцьк також доволі цікаві і не обмежуються Польшою: Луцьк-Катовіце, Луцьк-Краків, Луцьк-Познань, Луцьк-Варшава, Луцьк-Вроцлав.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!