Автобус Луцьк - Катовіце

Прямого сполучення між Луцьком і Катовіце немає, зате ви зможете спланувати поїздку з пересадками. Ціна квитка на автобус Луцьк - Катовіце — 735 грн. з пересадкою в селищі Рики. Також автобусом або поїздом ви можете відправитися до Львова і вже звідти купити квиток на автобус до Катовіце. Вартість проїзду залежатиме від комбінації квитків:

  • поїзд або автобус Луцьк - Львів — ціна автобусного квитка від 96 грн., а з / д квиток третього класу — від 76 грн. за три години в дорозі;
  • проїзд Львів - Катовіце автобусом — 416 грн. (на рейс Івано-Франківськ - Бидгощ).

Тобто проїзд з Луцька до Катовіце через Львів коштуватиме менше 500 грн. за умови купівлі найдешевших квитків на заданий напрямок. Додатково заощадити можна, якщо замовити квитки на електричку Львів - Луцьк, щоправда, і в дорозі вона перебуватиме довше, і можливий варіант проїзду з пересадкою.

Замовити квитки також можна і з пересадкою у Польщі. Природно, можна їхати через Варшаву, але тоді пасажирам доведеться зробити значний гак на шляху до Катовіце. Проте такий варіант має право на існування, особливо для тих пасажирів, які мають свої справи в Варшаві, і їм обов'язково потрібно відвідати столицю Польщі. В цьому випадку з Варшави вони можуть доїхати до Катовіце на місцевому транспорті. І т так само можна спланувати поїздку Луцьк - Вроцлав.

Також пасажири можуть купити квиток Луцьк - Краків за 682 грн. без заїзду на автовокзал. З Кракова ж досить просто доїхати до сусіднього Катовіце. Поїздка не буде такою бюджетною, як через Львів, зате прямий рейс до Кракова скрасить подорож комфортом. Автобус прямує до Закопаного з Києва, а значить, дає можливість замовити квитки на автобуси Київ - Катовіце.

Втім, автобус до Катовіце щодо столиці відіграє допоміжну роль, оскільки з Києва до Катовіце можна замовити квиток на літак, і часто це найдешевші авіаквитки до Польщі. У Катовіце знаходиться відмінний міжнародний аеропорт з вражаючою мережею рейсів, тож ви з легкістю зможете спланувати поїздки Європою. Лоукости з Польщі спрятимуть цьому низькими тарифами.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!