Автобус Луцьк - Вроцлав

Автобуси з Луцька до Вроцлава є прямі. Ціна квитка на автобус Луцьк - Вроцлав — від 525 грн. на рейс Київ - Варшава - Вроцлав. В дорозі пасажири перебуватимуть в середньому 13 годин. Маршрути автобусів, що дозволяють купити квиток Луцьк-Вроцлав:

Природно, вибирати прямий рейс не обов'язково, адже можна спланувати автобусну поїздку з пересадкою у Львові, Варшаві чи Кракові. Хоча у ціні особливої вигоди не буде, враховуючи, що квиток на прямий рейс можна купити за 525 грн. І варто зазначити, що з Луцька не в усі польські міста є прямі автобуси. Наприклад, поїздку Луцьк - Катовіце в будь-якому випадку доведеться планувати з пересадкою. А у пасажирів, які планують поїхати до Вроцлава, широкий вибір, який включає навіть авіаквитки!

На сайті можна замовити інші квитки на автобуси до Вроцлава з багатьох міст України, і перелік маршрутів через Луцьк це доводить. Найпопулярніші напрямки — це Львів - Вроцлав і Київ - Вроцлав, Одесса - Вроцлав, але не єдині. Перевіряйте наявність прямих рейсів до Вроцлава і вартість квитків на автобуси до Польщі на сайті.

З України до Вроцлава літають бюджетні авіакомпанії. Це зручно, оскільки можна купувати недорогі авіаквитки до Польщі. Основних рейсів два:

  • Київ - Вроцлав,
  • Львів - Вроцлав.

Незважаючи на те, що авіакомпанія бюджетна, не можна сказати, що квитки на літаки до Вроцлава дешевші за автобусні. Завжди потрібно порівнювати вартість і вибирати кращий варіант проїзду під свої потреби.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!