Автобус Дніпро - Варшава

Автобус Дніпропетровськ - Варшава вирішує транспортні проблеми, можна доїхати за маршрутом в Польшу без пересадок. Ціна квитка Дніпропетровськ - Варшава - від 1089 грн.

Але можна доїхати і з пересадкою, наприклад, в Києві, Одесі чи Львові. Доїхати з Дніпропетровська до Варшави можна за 26 годин на автобусі.

Звичайно, вибираючи найдешевший спосіб дістатися з Дніпропетровська до Варшави, кожен обирає свій метод. Кожен обирає кращий варіант для себе, і для багатьох саме автобус - вихід. Якщо ви не проти пересадки, можна дістатися дешевше.

Купити квиток на автобус можна на сайті. Також тут можна забронювати квиток на автобус з Дніпропетровська до Варшави. Це один з найзручніших способів доїхати до Польщі з Центральної України. Але з пересадкою або навіть пересадками можна доїхати дешевше, але не швидше. Хоча можна доїхати до Києва з Дніпропетровська і замовити авіаквиток у Варшаву, або просто квиток на літак до Польщі, оскільки ще є лоукост в Катовіце. Альтернативою автобусу може бути потяг.

Прямий автобус є. Маршрут: Запоріжжя - Дніпропетровськ, - Київ (Автовокзал "Центральний") - Київ (Автостанція "Київ", вул.С.Петлюри 32, ж/д Вокзал) - Коростень - Сарни - Ковель - Люблін - Варшава (Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144) - Лодзь - Вроцлав - Ліберец - Млада-Болеслав - Прага (Автовокзал "Флоренц").

Прямий автобус до Варшави можна замовити з багатьох міст, щоб здійснити подорож по Польщі. Польща - популярна транзитна країна, для того, щоб здійснити подорож по Європі.

Крім цього, прямий рейс з Днепрпетровске до Варшави дає можливість доїхати більш комфортно з сусідніх міст без пересадки, скажімо, до столиці. Так, на сайті часто бронюють квиток ті, хто хоче замовити проїзд по маршруту Кривий Ріг - Варшава.

Поїздка з пересадкою до Варшави

Також популярні рейси, на які можна сісти з пересадкою, наприклад:

Не варто забувати про шикарні можливості Варшави як транспортного вузла. Ви можете спланувати поїздку по напрямку Дніпро - Берлін з пересадкою у Варшаві. Для цього потрібно купити квиток на автобус Дніпро - Варшава, а потім з Варшави замовити квиток Варшава - Берлін.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!