Автобус Івано-Франківськ - Варшава

Автобус Івано-Франківськ - Варшава дуже популярний. Ціна квитка на автобус Івано-Франківськ - від 495 грн. Прибуває автобус до Варшави на автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144.

Маршрути автобусів Івано-Франківськ - Варшава:

  • Чернівці - Снятин - Коломия - Івано-Франківськ - Рогатин - Львів - Люблін - Варшава;
  • Долина - Рожнятів - Брошнів - Калуш - Івано-Франківськ - Рогатин - Львів - Стальова Воля - Сандомир - Островець-Свентокшиський - Радом - Варшава - Лодзь;
  • Коломия - Івано-Франківськ - Рогатин - Львів - Люблін - Варшава;
  • Чернівці - Коломия - Івано-Франківськ - Калуш - Долина - Львів - Львів - Люблін - Варшава - Лодзь - Познань - Гожув-Великопольський - Щецин;
  • Івано-Франківськ - Калуш - Долина - Стрий - Львів - Радом - Варшава (Автовокзал "Zachodnia") - Варшава (аеропорт Chopina, Термінал) - Познань - Гожув-Великопольський - Щецин.

В межах рейсу можна купити квиток на автобус Коломия - Варшава і Калуш - Варшава - зверніть на це увагу.

Замовити автобусний квиток Івано-Франківськ - Варшава можна на сайті. Будь-який міжнародний рейс з України до Польщі і в будь-яку іншу країну можна знайти по Інтернету. З Польщею пощастило в плані транспорту. Автобуси Івано-Франківськ - Варшава переважно прямі. Також є можливість забронювати квиток Івано-Франківськ - Варшава безкоштовно і це дуже зручна функція з багатьох причин. Правда бронювання протримається короткий термін - кінцева дата зазначена в листі, який повідомляє про бронювання, зате можна прийняти рішення комфортно.

Купити квиток на автобус до Варшави просто онлайн:

  • оберіть напрямок,
  • рейс,
  • введіть персональні та контактні дані,
  • внесіть оплату за допомогою банківської карти.

Купівля онлайн нічим не відрізняється від купівлі в касі на автовокзалі! Оплатити можна банківською картою Visa і Master Card з будь-якої точки світу. Квиток з Харкова до Варшави електронний - якщо ви купили його на сайті. Але в касі сьогодні діє той самий принцип. При бронюванні та купівлі робиться запис в базі даних перевізника. Але на відміну від квитка в касі, електронний квиток вкрасти не можна, адже тільки особа, зазначена при покупці, може сісти на даний автобус. Можна не боятися втрати і роздрукувати на будь-якому принтері.

Автобуси до Варшави ходять з багатьох міст України, в тому числі з Івано-Франківська. Міжнародні автобуси до Польщі із Західної України дуже популярні. Деякі роблять пересадку у Львові. Виглядає це так: автобусний рейс Івано-Франківськ - Варшава, а потім можна сісти на автобус Львів - Варшава. Можна вибрати поїзд. Також можна замовити квитки на автобуси до Вроцлава і автобуси до Кракова.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!