Автобус Ковель - Люблін

Автобус Ковель - Люблін дуже популярний, оскільки обидва міста досить великі з одного боку, а з іншого — недалеко від кордону Україна - Польща. Ціна квитка на автобус Ковель - Люблін — від 210 грн., що робить рейс одним з найдешевших міжнародних напрямків. Найдешевший квиток на автобус до Ковеля продається на рейс Тернопіль - Варшава, але можна купити квитки і на інші маршрути:

  • Київ - Варшава;
  • Київ - Закопане (польський гірськолижний курорт);
  • Харків - Варшава;
  • Кам'янець-Подільський - Лодзь;
  • Рівне - Варшава;
  • Хмельницький - Варшава.

На сайті можна підібрати, купити і забронювати квитки на інші автобуси (не тільки до Любліна), включаючи напрямки: Львів - Люблін, Харків - Люблін, Вінниця - Люблін, Київ-Люблін та інші. До Польщі зручно і вигідно їздити саме автобусом. У тому числі рейсом з Ковеля до Любліна, на якому до Польщі доїхати можна дуже швидко і дешево. Тривалість поїздки — від двох з половиною годин (2:35).

Купівля квитка на автобус до Любліна

Процедура купівлі дуже проста і в цього дуже допомагає інтерактивне меню. Якщо перед пасажиром або покупцем стоїть завдання здійснити поїздку Ковель – Люблін, і він хоче знайти найдешевший квиток через кордон, йому потрібно вибрати місце відправлення — Ковель, місце прибуття — Люблін, дату поїздки. Бажано ще вибрати діапазон пошуку, адже тоді буде більша кількість варіантів на вибір, і можна буде підшукати квиток Ковель - Люблін ще дешевше. Купівлю квитка на автобус до Любліна легко здійснити.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!