Автобус Ковель - Варшава

Автобус з Ковеля до Варшави — один з популярних рейсів з України до Варшави. Ціна квиток на автобус Ковель - Варшава — від 300 грн.

Маршрути автобусів Ковель - Варшава:

  1. Київ - Житомир - Новоград-Волинський - Рівне - Луцьк - Ковель - Хелм - Люблін - Варшава — найдешевший квиток на рейс до Варшави з Ковеля.
  2. Кам'янець-Подільський - Дунаївці - Ярмолинці (Хмельницька обл.) - Хмельницький - Старокостянтинів - Шепетівка - Славута - Нетішин - Рівне - Луцьк - Ковель - Ягодин - Хелм - Люблін - Пулави - Радом - Груєц - Варшава - Броніше - Блонє - Брамка – Сохачів.
  3. Тернопіль - Кременець - Дубно - Луцьк - Ковель - Люблін – Варшава.
  4. Хмельницький - Волочиськ - Підволочиськ - Тернопіль - Вишнівець - Кременець - Дубно - Луцьк - Ковель - Люблін – Варшава.
  5. Харків - Полтава - Київ - Коростень - Сарни - Ковель - Люблін – Варшава.
  6. Київ - Житомир - Рівне - Луцьк - Ковель - Люблін - Радом - Варшава - Лодзь.

Квитки можна замовити на сайті без проблем. Варіантів конкретно з Ковеля просто море. По Інтернету також можна забронювати проїзд. Місце прибуття до Варшави — автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie, 144. Місце відправлення з Ковеля — автовокзал, бул. Л. Украинки, 42 і з/д вокзал, вул. Ветеранів, 1А. Це найзручніший вид транспорту між цими двома містами, оскільки на даний момент не існує авіасполучення. Хоча транспорту України - Польща вистачає.

Автобус до Варшави

Автобус до Варшави є з багатьох міст України, в тому числі з Луцька. У Варшаву можна дістатися зі Львова, наприклад, замовити квиток на автобус Київ - Львів, а потім Львів - Луцьк, але це довше і дорожче :). Міжнародні автобуси до Польщі із Західної України дуже популярні. Деякі роблять пересадку у Львові з інших українських міст, але це не про Луцьк — тут краще прямий рейс.

Інші варіанти, які можна знайти на сайті:

Можна доїхати до Луцька поїздом. Також в Інтернеті можна замовити квитки на автобуси до Вроцлава і автобуси до Кракова.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!