Автобус Рівне - Варшава

Через Рівне проходять багато автобусів до Варшави, зокрема рейси з Києва. Звичайний маршрут такого рейсу до Варшави виглядає так: Київ - Житомир - Рівне - Луцьк - Люблін - Радом - Варшава. Ціна квитка на автобус Рівне - Варшава - від 450 грн.

  • Це найдешевші рейси в суботу, та за такою ж ціною можна купити квиток в середу, а точніше Харків - Бидгощ: Харків - Полтава - Київ - Житомир - Рівне - Луцьк - Люблін - Варшава - Лодзь - Познань - Торунь - Бидгощ, який крім усього іншого відкриває дуже широкі можливості для відвідування Польщі.
  • Але є ще більш дешевий автобус до Варшави з Рівного, а саме рейс Харків - Вроцлав: Харків - Полтава - Пирятин - Київ - Житомир - Рівне - Луцьк - Ковель - Люблін - Варшава - Лодзь - Вроцлав. Ціна квитка на нього - від 315 грн., але він є тільки в п'ятницю (тобто один раз в тиждень). Є навіть маршрут через Черкаси, хоча він не найдешевший, зате дає можливість купити квиток на автобус Черкаси - Варшава і майже всі рейси припускають варіант замовити квиток на автобус Житомир - Варшава.

Вся решта квитків на автобуси Рівне - Варшава також дешеві. Перевірте усі пропозиції на сайті на вашу дату або певний діапазон. Викуповувати відразу не обов'язково, адже ви можете забронювати квиток на деякий час і прийнятий остаточне рішення про покупку і в цілому про поїздку. При здійсненні броні буде достатньо часу з усіма порадитися і навіть вибрати спосіб оплати. З усіх питань телефонуйте в контакт-центр.

При покупці рейсів, особливо якщо ви плануєте пересадку в Варшаві, слід враховувати можливі затримки автобуса на КПП Україна - Польща.

Автобуси до Польщі з Рівного, а також автобуси Київ-Варшава або автобус Луцьк-Варшава мають завидну регулярність проходження по даному маршруту. Рейсів декілька та усі досить зручні для подорожі між двома країнами-сусідками, а недорогі квитки 11-15 євро з огляду на багатогодинну міжнародну поїздку є прекрасним ціновою пропозицією.

Також є рейси через Львів, кому це цікаво. З пересадкою у Львові можна знайти квитки і в інші польські міста, наприклад, автобуси в Прага. А ось автобуси до Вроцлава, є прямі через Варшаву і Лодзь.

Що ж стосується автобусів по Україні, тобто такі пропозиції як автобус Київ-Рівне та автобус Львів-Рівне, покупку квитків на які також можна здійснити на сайті.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!