Автобус в Інсбрук

Інсбрук - важливий транспортний вузол в Австрії, недалеко від кордону з Німеччиною (на півночі) та Італією (на півдні). Доїхати що в Німеччину, що в Італію зручно на автобусі, хоча в самому Інсбруку є власний аеропорт.

Інсбрук перебуває на березі річки Інн, від якої і пішла назва міста. Головна визначна пам'ятка міста для любителів історії та культури - Замок Амбрас. Тут зібрана чудова колекція полотен і зброї. Якщо Вам випаде шанс - обов'язково відвідайте Інсбрукський фестиваль старовинної музики, який тут проходить у другій половині липня.

Любителі активного відпочинку оцінять гірськолижний курорт недалеко від міста. Так що якщо потрапите сюди взимку, зможете покататися на лижах та сноуборді між іншими культурними розвагами.

Міжнародні автобуси в Інсбрук

Міжнародні автобуси - звичайна справа в Інсбруку, оскільки місто знаходиться недалеко від кордонів Німеччини і Італії. Власне, для перетинання державного кордону потрібно їхати менше години, що зручно.

Найпопулярніші рейси:

  • автобус Больцано (Італія) - Інсбрук, ціна квитка - від 8,40 євро і трохи менше двох годин у дорозі;
  • автобус Мюнхен - Інсбрук, вартість квитка - від 8,40 євро дорога займає трохи більше двох годин;
  • автобус Нюрнберг - Інсбрук, вартість квитка - від 15,75 євро.

Автобуси в Інсбрук з Польщі:

  • автобус Катовіце - Інсбрук, вартість квитка - від 49 євро;
  • автобус Вроцлав - Інсбрук, вартість квитка - від 46 євро.

Звичайно, з пересадкою можна доїхати і з інших міст Польщі, до прикладу, з Варшави, Кракова та інших.

Автобуси в Австрію

Автобуси в Австрію поступаються за пасажиропотоком поїздам, але тим не менш вони набагато дешевші і це незаперечний плюс. На сайті ви можете знайти абсолютно різні квитки на автобуси в Австрію. Причому в столицю можна потрапити навіть з України безпосередньо. З інших міст - з пересадкою.

Часто купують білети на рейси в Австрію з України:

Звичайно, квитки необхідно шукати в кожному випадку окремо - так що вводите в пошуку цікавий напрям і дату і викуповуєте відповідні квитки. Це можуть бути як міжнародні рейси, так і внутрішні сполучення - з пересадками і без, включаючи напрямки: Відень, Зальцбург, Інсбрук, Брегенц, Лінц, Грац, Філлах, Клагенфурт. Натомість автобусів на сайті можна знайти також авіаквитки в Австрію, причому не тільки рейси до Відня, але і в Інсбрук.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!