Автобус Коростень - Прага

Автобус з Коростеня до Праги обійдеться в 1260 грн. Він входить до складу рейсу Zaporozje – Warszawa - Praha. Як бачите, ціна з Коростеня майже в два рази нижча за вартість автобусного квитка Запоріжжя - Прага. Проте є більш цікаві автобуси до Чехії. Окремо відзначимо, що це прямий автобус Коростень - Прага, а з пересадками може виявитися дешевшим і швидше доїхати на місце призначення.

Коростень — одне з міст, який може багато чого розповісти про Історію Київської Русі. Як-не-як столиця древлян. Також тут є відмінний дендропарк Островського. З Києва до Коростеня їхати всього дві години автобусом або близько чотирьох електричкою. Прага ж — одне з найкрасивіших міст у світі.

Замовити проїзд автобусом до Праги можна онлайн на нашому сайті. Система досить проста та інтуїтивно зрозуміла. Просто йдіть за ненав'язливими підказками. Це в будь-якому випадку швидше і зручніше, аніж їхати на автовокзал. Заплатити на сайті можна банківською картою типу Віза або Мастеркард (але не Амерікан експрес — такі не приймаються). Функціонал системи дозволяє тимчасово забронювати для оплати квитки в касі банку або партнерів системи, а пасажири вже самі виберуть, їм зручніше оплатити відразу або трішки пізніше.

Іноді є необхідність забронювати квиток для ухвалення рішення про покупку, і приємно, що система дає таку можливість. Припустимо, ви маєте намір подорожувати в компанії, і вам потрібен час, аби подзвонити другу і узгодити з ним усі деталі. Ви можете забронювати місце в салоні на 24 години або більше — все залежить від пропозицій перевізника, адже саме ним встановлюються правила бронювання автобусних квитків Коростень - Прага. У багатьох випадках це допомагає зорієнтуватися і нікуди не поспішати при ухваленні рішення про купівлю і в цілому про поїздку. Бронь неможлива, якщо до рейсу залишилося дуже мало часу.

З пересадкою також можна доїхати до Праги з Коростеня:

  • пересадка в Києві: маршрутка до столиці України + автобус Київ - Прага;
  • пересадка в Житомирі: автобус Коростень - Житомир + автобус Житомир - Прага.

Також на місцевому українському транспорті можна спланувати поїздку до Львова або Ужгорода і звідти пересісти на міжнародні рейси Ужгород - Прага або Львів - Прага. Ну і не забувайте про пересадки в Польщі. Завжди можна доїхати автобусом до Варшави, а зі столиці Польщі замовити квиток до Праги.

Цей же автобус дозволить замовити квитки Сарни - Прага, які коштують вже 1050 грн. Можливо подолати відстань між Коростенем і Сарнами дешевше на місцевому транспорті. Якщо ж ви хочете максимального комфорту і впевненості в наявності вільних місць, замовляйте квитки на прямий автобус Коростень - Прага заздалегідь по Інтернет!

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!