Автобус Кривий Ріг - Прага

Прямий автобус Кривий Ріг - Прага всього один — по неділях можна сісти на рейс Kryvyj Rih – Kiev – Krakow - Praha. Відправлення з Кривого Рогу о 22:00 (автовокзал, Дніпропетровське шосе, 1а), а прибуття до Праги о 8:40 на автовокзал «Флоренц». Ціна квитка на автобус — близько 2500 грн. На сайті представлені й інші автобуси до Праги, що дозволяє максимально урізноманітнити способи дістатися до столиці Чехії.

Слід зауважити, що доїхати можна і дешевше, якщо з Кривого Рогу дістатися до Києва, Львова чи Ужгорода і вже звідти замовити квиток на автобус до Чехії. Власне, при бажанні пересадку можна зробити і в Вінниці. Найдешевший варіант проїзду — це поєднання поїзда до Львова і квитка зі Львова до Праги (вартість стартує від 700 грн.), але ви можете підібрати і більш цікавий для себе варіант. Припустимо, у вас є справи в Умані, Вінниці або в Одесі — чому не зробити поїздку з пересадкою і дорогою вирішити всі питання? Пасажир сам може вибрати місто, через яке йому їхати до Праги.

Система й сама може спланувати подорож. Як правило, пересадки пропонуються у Львові і в деяких містах Польщі та Чехії. Наприклад, з Кривого Рогу можна легко купити квиток до великих польських міст, у тому числі на автобуси Кривий Ріг - Варшава і Кривий Ріг - Краків.

Автобус з Кривого Рогу у Прагу з пересадками

Також ви можете побудувати свій маршрут самостійно.

Варіанти проїзду з пересадкою наступні:

  • через Київ: поїзд або автобус Кривий Ріг - Київ, а звідти міжнародний автобус Київ - Прага;
  • через Львів: поїзд Кривий Ріг - Львів (№120 Запоріжжя - Львів) плюс автобус Львів-Прага;
  • через Вінницю: автобус Кривий Ріг - Вінниця і автобус Вінниця - Прага.

Вартість всієї поїздки залежить від того, які квитки ви в підсумку придбаєте і за якою ціною. Ви можете вибрати найдешевші варіанти або, не звертаючи увагу на ціну, визначити найвигідніші.

Купуйте квитки на автобуси Львів-Прага, Ужгород - Прага та на інші рейсидо Чехії.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!